Grafika ATI czy GeForce pod vista,ktora lepsza!?

Chce kupic grafike GeForce 8800 GTX BFG 768MB TV & 2x DVI (PCI-E) czy lepiej moze kupic grafike ATI .Wszczegolnosci zalezy mi aby dobrze sluzyla do gier.Pozdrawiam

Napisz jaki model Ati,tu też są różne wersje układów Directx 9.0 - Radeon 9500,9550,do Radeona 1950 DirectX 9.0c i Shader Model 3.0-seria kart X1000,najwolniejszym układem z tej serii jest chyba X1300,DirectX 10 - układy z serii 2000

Ja osobiście mam Radeona X1300 IceQ Turbo i jestem bardzo zadowolony…w grach wszystko super działa…ale jeśli decydujesz się na lepszy zakup to myśle że GeForce 8800 GTX spełni wszystkie twoje wymagania…kiedyś miałem GeForce i też się dobrze sprawował…bardziej popieram stronę GeForców ale ATI też potrafi pokazać pazur…pozdrawiam!

zdecydowanie nVida 8800GTX, bierz bez zastanowienia

Ja mam w laptopie Ati Mobility Radeon HD2600 i powiem, że działa lepiej niż GeForce 7900GS którego mam w stacjonarnym :wink:

Więc jak wybierzesz np. HD2600XT to będzie rakieta :lol:

Miałem ATI Radeona X1550 i zdecydowanie polecam rodzinkę GF.

8800 GTX i nie ma mocnych. Albo GTS tańsza od GTX i dobrze się kręci. :mrgreen: :slight_smile:

Dzieki wszystkim za odpowiedzi wynika znich ze trzeba kupic GeForce 8800 GTX bo ATI nie ma nic pozadnego ,jeszcze raz dzieki

Ja tam uwazam ze Wersja Ultra jest Jeszcze lepsza :smiley:

tylko cena Ultra???

Jest kosmiczna:)

taaaa tylko ta cena chyba że Taotao nie na żeka, to lepiej poczekać na GeForce 9850 GTX

Ultra jest srednio droższa od GTX-a 250-300zł ale i tak sie nie oplaca bo róznice miedzy GTX a Ultra są minimalne

Osobiście uważam żę, najlepiej kupić 8800 GTS bo przy małym OC, jej wydajność jest prawie jak w GTX, a cena między GTS a GTX jest dość spora.

Ja polecam GeForce 8800 GTX, bo Ultra, jak PeterMac napisał, jest dużo droższa, a róznic prawie wcale nie ma. Na GF 8800 GTX uruchomisz obecnie właściwie wszystkie gry na maksymalnych ustawieniach i będą chodzić płynnie. Tylko uprzedzam! Potrzebny cichy zasilacz, inaczej, po zainstalowaniu karty, wentylator z zasilacza może chodzić ciągle na maksymalnych obrotach i powodować hałas nie do wytrzymania (a podczas gry, trzeba na tyle głośno ustawić głośniki, by zagłuszyć wentylator)!

Potrzebny cichy zasilacz,tzn jaki polecisz i o jakiej mocy?? Czy 500W starczy do pracy bez zaklocen???

Znaczy jednak moja pomyłka. Bo u mnie chodził bardzo głośno, ale jednak przyczyną był chyba dysk twardy, w którym wystąpiła awaria i musiał zostać wymieniony. Po wymianie chodzi ok i zasilacz jest cichy, nawet podczas gry. Także mój błąd. A jaki zasilacz? Ja mam Chiefteca 650 W, ale wg producenta dla tej karty wystarczy 450 W. Czyli najlepiej coś tak pomiędzy, powiedzmy 550 W :slight_smile:

Moze zamiast geforce 880gtx lepiej kupic Radeon 2900XT Sapphire 2900XT 1GB! (DDR4) VIVO / 2xDVI bulk???Co o tym sadzicie??

Na twoim miejscu wybrał bym jednak GeForca i jeszcze lekko go podkręcił

zdecydowanie GF 8800 GTX, zjada tego Radeona 2900XT na śniadanie :slight_smile: 1GB ramu mu nie pomoże