Grafika do 300zł

Jak w temacie - szukam grafiki do 300zł na pci-x… Będzie ona podpięta pod płytę ASRock N68C-S UCC, a zasilana przez OCZ StealthXStream 2 500W 80PLUS…

Oczywiście może być używka…

Prosiłbym też o polecenie mocnego procka pod tą płytę, bo niby obsługuje ona Socket AM2,AM2+,AM3, ale nie wiem czy każdy procek…

Rozumiem że kupując procek na am3 muszę mieć pamięci ddr3 ?

Rodzaj pamięci zależy głównie od płyty,jeśli tam będzie obsługa tylko DDR3 to tak,od procesora pośrednio,nowsze AMD mają wbudowany kontroler DDR3

Możesz wkładać 2x DDR3 lub 2x DDR2, ale naraz pracować może tylko jeden rodzaj pamięci

Tu jest fajna aukcja dla gts 450 jak Ci ktoś nie sprzątnie z przed nosa to naprawde warto http://allegro.pl/palit-gts450-gts-450- … 08048.html i cena to równo 300zł z przesyłką. A co do procka to powiedz jaki fundusz?

|Co do pamięci to wkładaj tam ddr3,szybsze i tańsze.

Edit: przepraszam ale nie zauważyłem że ta karta ma pamięci ddr3 i szyne 128bit… więc raczej nie polecam. chyba że ktoś znajdzie jakąś tańszą gts450 z pamięciami GDDR5. lub jak chcesz to dołóż czy dozbieraj z 5dyszek i bierz gts450 ddr5 128bit

tzn. bo teraz mam starszego athlona 64 3000+ na am2 i chce zmienić go na coś mocniejszego…

kwestia tylko czy mogę wrzucić wszystko co ma am3 na tą płytę ? fundusze - jak warto to wyłożę 500zł…

A co do grafiki - radeon 4850 ? co o nim myślicie ?

Mam tę grafike i sprawuje się bardzo dobrze,jedyne co mnie zmartwiło to że przy moim procku dosyć mocno podkręconym i z tą grafiką battlefield “idzie” płynnie tylko na ustawieniach średnich,liczyłem na coś więcej… ale i tak daje rade. \

A co do procka to tu masz liste które bedą pasowały pod Twoją płyte http://asrock.com/mb/cpu.asp?Model=N68C-S%20UCC

Dodane 22.11.2011 (Wt) 18:54

obstawiał bym na jakiegoś phenoma II x2 black edition jak coś już brać na am3,Twoja płyta posiada funkcje odblokowywania ukrytych rdzeni więc kupując jakiegoś phenoma x2 black edition możesz zrobić z niego phenoma x4 ale to już ależy od Ciebie

Procesor do 500 złoty na AM2+/AM3 z taniej pułki to może AMD Athlon II ale zdecydowanie to lepiej trochę dołożyć i kupić lepszy procesor np.: Phenom II x4 955 cena od 460 złoty może znajdziesz a x2 co prawda można odblokować rdzenie ale TYLKO GDY SĄ SPRAWNE. Grafika dobra lecz nie najnowsza i DirectX 11 nie obsługuje i już nie będzie takiej jakość w grach obsługujących DirectX 11 (bardziej zaokrągla itp.).

EDIT:

Co do rdzeni to x4 można niby odblokować do x6.

Hmmm a lepszy ten radeon 4850 czy Ge force gtx260 ? albo coś innego w tej cenie ?