Grafika do 600 zł z cichym chłodzeniem

Witam poszukuję karty graficznej na PCI do 600 zł. Ważne, żeby nie chodziła jak suszarka, czy brzęczek. Chodzi mi głównie żeby byłą wydajna i cicha. Przeszukałem fora, różne tematy dotyczące kart graficznych i nie wiem już teraz wcale. Proszę o pomoc, pozdrawiam sebcioseb.

jedyna karta jaką warto polecić w tej cenie to hd4850

Nie wiem czy cena karty musi być w granicach 600 zł. ale wystarczy przeglądnąć odpowiednie działy forum aby znaleźć dużo podobnych tematów.

Zerknij TUTAJ może coś Cię zainteresuje :slight_smile:

sebcioseb ,

Proszę o dostosowanie swoich przyszłych wiadomości do tego ogłoszenia: viewtopic.php?f=3&t=213590

Hmmm…

Sapphire Radeon HD 4850 Toxic?

PALIT RADEON HD4850 SONIC 512MB GDDR3 256bit TV/2xDVI PCI-E box

a ja slyszalem ze ta karta ma dobre ale glosne chlodznie wez moze cos takiego http://www.esc.pl/product_info.php?manu … s_id=14258

hmm, duzo Ci nie brakuje do HD4870… Ale jak nie chcesz czekać/zbierać to bierz to co został wyżej wymienione.

Jak znajdziesz pozytywne i wiarygodne recenzje na temat tych chłodzeń w Toxic, Sonic i GoldenSample to oczywiście bierz te karty. Chociaż pewność będziesz miał wtedy, gdy weźmiesz najtańszego hd4850, accelero s1 rev2 i acutake 120 - cicho i chłodno. Cena ok 550zł.