Grafika do 900,-zł

Szukam jakiejś przyzwoitej grafiki do 900 zl. która da radę pociągnąc nowe gry na dobrych detalach nie gotując się przy tym.W zestawie z prockiem AMD Fx-6300 (3,5 GHz) i 8GB RAM miałem 2 Gb Radka r9 380 .Karta całkiem fajna ale temperaturki w spoczynku stojące na 40 C a pod obciążeniem z łatwością przekraczające 90C doprowadzające do szału , zimą robi za dodatkowe ogrzewanie … a latem to trzeba wentylator ustawiac przy kompie żeby można było wysiedzieć :slight_smile:
Zastanawiam się nad tymi :



Nie chce mi się dokładać jakiś 500 zl na coś lepszego z 6Gb RAM bo mam narazie inne wydatki .Prosiłbym o jakąś porade, może w segmencie do 900 zl znajdzie się coś lepszego od tego co wskazałem.

https://www.morele.net/karta-graficzna-asus-geforce-gtx-1050-ti-cerberus-advanced-edition-4gb-gddr5-128-bit-dvi-d-hdmi-displayport-box-cerberus-gtx1050ti-a4g-1783684/ - Ta Jest Lepsza, NVIDIE ogólnie się grzeją miałem takich z 2 i wiem że ich więcej nie chce.
Asus, jest lepszą z lepszych takich marek, ( popularnych ) która produkuje dość przyzwoite produkty.

Geeforce sie grzeją??? to chyba w życiu nie miałeś radeona…to są dopiero piece.Gdy Geeforce osiaga temperature 60C to radek ma już 80C :frowning:

Mam Radeona, własnie w laptopie. Też się grzeją i to jak. ale z Geforce też miałem sporo problemów :wink: