Grafika do strony na imageshack

Witam,

chciałbym trochę “odciążyć” projekt stronki. Czy są jakieś przeciwwskazania, żebym wszystkie obrazy nie-layoutowe wgrał na imageshack.us i podał do nich linki? pozostawiając tylko grafikę wyglądu strony na serwerze.

Czy macie jakieś przeciwwskazania co do takiego sposobu (nie wiem jakie, dlatego pytam). Jeśli nie - jaki hosting zdjęć polecacie?

Nie wiem jak jest ze stabilnością IS ale wystarczy jakaś zwiecha i już strona wygląda jakby była z średniowiecza. Druga sprawa to transfer - nie jestem pewien czy ta grafika pobierała się z pełną prędkością łącza (jakieś ograniczenia na hostingu zdjęć?)

Kożystam od pół roku i nie było żadnej zwiechy…

Ps. Ja takie coś zrobiłem na stronie ktòrą robiłem dla jaj i wszystko jest OK

Jak tak, to tak, layout się przecież nie zawali. Byle obrazki się nie sksaowały, to będzie ok.

Posiadam cały szablon, razem ze zdjęciami na IS do Allegro, i wszystko sie dobrze ładuje … oczywiście nic nie zastępu własnego hostingu ale jak juz musisz to odciążaj :wink:

–EDIT

Albo załóż konto na jakimś darmowym hostingu i tam wrzucaj :slight_smile:

imageshack to naprawdę dobry host więc wszystko powinno być OK :smiley:

Dzięki za spostrzeżenia, chciałem się skonsultować. Mam trochę dość dużych zdjęć, które nawet po zoptymalizowaniu mają 80-100KB, i trochę szkoda mi tak mocno obciążać serwer :wink: