Grafika - Działa - Niedziała

Mam problem polegający na tym że gdy robiłem format - instalacja xp to przy wyborze partycji komputer nagle wyłączył grafikę na ekranie - brak sygnału docelowego. Postanowiłem jeszcze raz zrobić te czynności - sytuacja się powtórzyła, postanowiłem jeszcze raz lecz przy bardzo szybkim kliknięciu ENTER i poszło !!! lecz gdy zainstalowało się wszystko ładnie sytuacja powtórzyła się przy instalacji sterowników z Driver Booster - dlaczego instalowałem je tak ? komputer stary to 1 a 2 to że nie ma płyt ze sterownikami. Z driver boosterem sytuacja powtarza się lecz tak raz na jakiś czas. Na pustym pulpicie bez ruchu komputer pracował 15 min i działał normalnie. Grafike wyczyściłem ale nic nie pomaga. Ten komputer otrzymałem 1 tydzień temu był zatrzymany na blue screen i  dlatego format robiłem. I do tego nie ma baterii na płycie głównej podobno dlatego że sam się restartował kiedy chciał, lecz włożenie dobrej baterii nic nie daje dalej problem jest.

szlachcianin słuchaj zaraz będę instalował viste tylko teraz pada pytanie jak z tą aktualizacją biosu bo nigdy tego nie robiłem ;/

 

 

czy to może być forma pobrania tak jak sterownika ? i zainstalowania ?

 

 

Biosy są dwa do tego komputer tej płyty i jest najnowszy, więc zostaje mi system wgrać inny zobaczymy no

hehe a więc pomocy no BIOS jest najnowszy i nawet jak próbuje zainstalować windowsa to pada ekran i Brak sygnału wejścia , niezależnie od czasu pada i tyle … pomocy

  1. Nie wiem co to znaczy “robić format”, słyszałem o formatowaniu dysku. Popełniasz błędy językowe.

  2. Czasowniki z “nie” piszemy osobno.

  3. Popraw treść tego tematu, bo jest napisany nielogicznie i nieczytelnie. Nic nie rozumiem.

Adadak ogarnij polonisto boże święty nie masz się już czego czepiać ? nie umiesz pomóc nie pisz i już…

 

 

Rozwiązanie - dokładne wyczyszczenie radiatora oraz całej karty graficznej

 

Do zamknięcia