Grafika i dzwięk ,nie wiem co robić!?!

Witam Wszystkich mam kilka pytań mianowicie jestem posiadaczem Visty Home Premium 32bit i mam GF 5700FX sterowniki jakie udalo mi sie zainstalować to “96.33_forceware_winvista_x86_international” ale niestety nie mam opcji Nview nie moge przelaczyc obrazu na telewizor a na tym mi najbardziej zalezy bo komp sluzy mi do ogladania filmow i sluchania muzyki.Moje pytanie jest następujące: czy jest szansa zebym mogl przelaczyc sie na telewizor i mogl ogladac filmy bo np. znalazlem program tvtool i tez nie udalo mi sie przelaczyc na telewizor:(,i w razie czego jakbym kupił np taka karte:http://www.allegro.pl/item170157493_agp_galaxy_geforce_7600gs_256mb_ddr3_1_2ns_premium.html to z Vista by działało wszystko jak nalezy chodzi mi o Nview itp???

Druga sprawa mam karte dzwiękową Sound Blaster Audigy LS i glośniki 5.1 korzystam z tych sterowników co Windows zainstalowal bo żadnych innych nie moge zainstalować i w teście karty dzwiekowej widzi wszystkie glosniki i slychac wszystkie glosniki a przy sluchaniu muzyki czy ogladaniu filmow dzialaja mi tylko 2 przednie satellitki w xp jak instalowalem Media Source tam w EAX Console wlaczalem jedna opcje i dzwiek w kazdym programie byl na wszystkich glosnikach a tu jak instaluje Media Source to niestety z Pakietu całego moge wejsci tylko do playera mp3 a reszta jak speaker settings czy EAX gdy chce wejsci pisze ze nie widzi karty zgodnej z Sound Blaster i nic nie moge wskorac i dostaje już białej gorączki!:(Czy da się coś z tym zrobić?Jeśli nie to czy możecie mi polecić jakąś dzwiękówke z którą Vista nie ma problemów i będe mógl cieszyć się wszystkimi głośnikami w każdym programie??Pozdrawiam i z góry dziękuje za odpowiedź.

Odnośnie karty graf. spróbuj te sterowniki… http://www.nvidia.pl/object/winvista_x86_96.85_pl.html ,ale co złego to nie ja.

Udało się zainstalować sterowniki ,które mi podałeś ale nadal nie mam dostępu do Nview w katalogu windowsa katalog nView jest pusty i zadnych opcji nie mam!:(,ale dzięki wielkie za pomoc.Nadeszla pora chyba zmienić części w kompie.Poradzcie czy ta grafa co podalem link bedzie oki i jakaś dżwiekówke ktora bez problemu bedzie obsługiwać wszystkie głośniki!?

Mam pytanie :stuck_out_tongue: gdzie jest ten katalog mniej więcej… :oops:

Znajduje się w katalogu głównym Windowsa ,bynajmniej w moim wypadku :stuck_out_tongue: ,ale nic mi po nim skoro jest pusty i nie mam żadnych funkcji z nView.

Ja takiego Folder’u nie mam :o