Grafika Intel HD530 brak obrazu

Witam,
Padła mi karta graficzna (wyświetla artefakty) i muszę przełączyć się na jakiś czas na kartę Intel HD530. Problem w tym że po wyjęciu niesprawnej karty i podłączeniu monitora pod płytę główną na monitorze mam komunikat no input signal (monitor sam szuka sygnału na wszystkich inputach i na żadnym nie ma sygnału). Pytanie czy jest możliwe żeby zintegrowana karta Intela była jakoś wyłączona w biosie? Jeśli tak to jak ją włączyć? Czy jest jakiś skrót klawiszowy w przypadku gdy nie mamy sprawnej karty graficznej do wyświetlenia BIOSU?

Moja płyta główna to Asus Z170 Pro Gaming

W BIOS-ie jest funkcja INIT DISPLAY FIRST.
Tam możesz spróbować przestawić na IGD.

Możliwe, że masz też wyłączoną kartę w innej opcji.

Możesz spróbować tak:
Wyjmij kartę graficzną.
Usuń baterię podtrzymującą ustawienia płyty na jakiś czas (do 30 minut na przykład).
Uruchom ponownie komputer i spróbuj.

Podaj pełną konfigurację komputera.

Niestety wyjęcie baterii nie pomogło. Nie wiem czy ustawienia BIOS-u się zrestartowały gdyż po uruchomieniu komputera zadziałał dual bios.

Czy istnieje jakiś sposób przełączenia się na zintegrowaną grafikę bez użycia karty graficznej? Jakiś skrót klawiaturowy, zworka itp. Tak na logikę powinno być bo co w przypadku gdy karta graficzna padnie?

Moja konfiguracja to:
Intel I5-6500
Asus Z170 Pro Gaming
2x8GB DDR4 Corsair Vengeance LPX 2400 MHz
V-NAND SSD 950 PRO M.2 NVM Express 256GB
Zasilacz Corsair VX550.

Udało mi się przełączyć na zintegrowaną grafikę. Musiałem podłączyć uszkodzoną kartę graficzną i poszukać odpowiedniej opcji w BIOSie. Na szczęście karta jest tak uszkodzona że część obrazu na niej widać. Udało mi się tak znaleźć opcję w zakładce Advance / System Agent (SA) Configuration / Graphic Configuration / Primary Display = CPU Graphics. Miałem jeszcze kilka problemów z BIOSem po restarcie ustawień za pomocą baterii. Po ustawieniu kilku opcji w BIOS system się uruchomił i wyświetla obraz na dwóch monitorach.

Bardzo dziękuję za pomoc