Grafika- Szwankuje

Witam niedawno kupiłem komputer.

Jest w nim karta graficzna GeForce 7600 GT.

Nie podkręcane nic itd.

Ale gdy włączam gre CS 1.6 i wchodze na serwer jak strzelam to mam czarne kwadraty i jak trafie to na tym kims tez zostaja (jak wejdzie za sciane to tez je widze :smiley: ) ale nie chodzi ze ja chce oszukiwać ja tego nie chce … a jak gram na mapie gdzie jest deszcz to nie mam mapy tylko kwadraty :smiley:

Proszę o pomoc…

Dziękuje!

Poprawiono ort. w temacie

boczi

Czy ten problem występuje tylko w tej grze?

Zainstalowałeś sterowniki? Jeśli tak to jakie?

zainstaluj force ware na stronie invidi sa

Jaka temp. grafy? Sprawdź w sterach, raczej to wina grzania się pamięci, jak chłodzona jest karta? :slight_smile:

Witam po długiej przerwie :stuck_out_tongue:

@Morgen Tak tylko w tej grze

Sterowniki: Zainstalowane sterowniki nv4_disp (6.14.10.9131 - nVIDIA ForceWare 91.31)

@Yamada Jak widze to mam forceware

@wigrus Jak nie gram to mam sredno 54-58 podczas gry nie sprawdzałem.Chłodzenie karty to Radiator jakiś nie wiem jak to nazwać nie ma żadnego wentylatora tylko radiator i jakies rurki z góry do dołu :wink: przepraszam za nieprofesionalne podejscie nie znam się na tym zabardzo…

A jaka zasiłka?

No ale widać, że jak sam radiator to się karta przegrzewa, jeżeli nic nie chcesz mącić to leć do sklepu i wymieniaj grafę, a jak chcesz się bawić to daj nawiew na radiator na karcie.

witamy :smiley:

Ale lae ma heatpipe… :smiley:

To sprawdź pograj tak z 30 minut i sprawdź.

To raczej wina sterów.

@wigrus kupiłem cały zestaw w bitcomputer czemu ja mam latać…oni powinni mi dac to co potrzeba do stabilnej pracy!

Zasilacz 350W

Konfiguracja PC:

Typ procesora DualCore Intel Pentium D 950, 3400 MHz (17 x 200)

Nazwa płyty głównej Asus P5LD2 (3 PCI, 3 PCI-E x1, 1 PCI-E x16, 4 DDR2 DIMM, Audio, Gigabit LAN)

Pamięć fizyczna 1536 MB (DDR2 SDRAM)

Karta wideo NVIDIA GeForce 7600 GT (256 MB)

Dysk fizyczny SAMSUNG SP2504C (250 GB, 7200 RPM, SATA-II)

Chyba tyle z najważniejszych.

Prosze…Pomóżcie!

A dokładniej…?

co to znaczy dokładniej

ATX 350 Wat Tyle wiem…

deinstalacja sterów i install nowych, innych niż masz.

no wiadomo, że jak za coś płacę to wymagam, żeby chodziło dobrze, no ale producentowi też czasem nie wyjdzie jedna czy 2 karty,procki etc… dzwoń do nich, że masz wadliwy sprzęt i że chcesz inną kartę.

I na twoim miejscu jeśli by doszło do wymiany karty to wolałbym 7600GS Galaxy Zalman Edition :]

U kolegi było identycznie juk u Ciebie! Sprzęt miał prawie taki sam (inny twardziel i zasilacz) a reszta taka sama. Miał ten problem z tą właśnie grą a miał sterowniki tekie jak Ty. Zmieniłem mu na troche starsze (niepamiętam jakie ale chyba z serii 8x.xx) i pomogło.

A może jakaś łata na CSa wystarczy?