Grafika w grze

więc gram w et, zmieniłam cfg i wyskakuje mi " błąd " ; GLW_StartOpenGL() - could not load OpenGL subsystem, wiem, że dotyczy to karty graficznej? co zrobić żeby usunąć to ? posiadam win7 ,ATI Mobility Radeon HD 545v 512 MB, dodam, że gram na notebooku. Proszę o pomoc i z góry dziękuje.

Toskaa ,

Rejestrując się na niniejszym forum zobowiązałeś się przestrzegać jego regulaminu. Niestety, w tym momencie łamiesz go nie tytułując poprawnie tematu. Proszę zapoznać się w pierwszej kolejności z regulaminem forum, a następnie z tym tematem. Po zapoznaniu się proszę poprawić tytuł tematu, używając przycisku zmien.gif

Rozumiem, że masz na myśli grę Wolfenstein Enemy Territory. Błąd ten nie tyle związany jest z kartą graficzną, co z bibliotekami OpenGL. Na początek spróbuj przywrócić domyślny config. Wystarczy, że w tym celu usuniesz obecny. Radzę jednak przenieść go po prostu gdzie indziej. Jeżeli z domyślnym configiem gra będzie działała, wklej tu na forum swój, to postaramy się wyłapać błąd.

Tak chodzi o tą grę, inne cfg chodzą normalnie, czytałam, że wystarczy zainstalować nowsze sterowniki do karty graficznej, ale nie jestem pewna.

Jak mówiłem. Spróbuj usunąć obecny config i uruchomić grę. Jeśli problemu nie będzie, wklej tu na forum ten config, który powodował problem. I posłuchaj zaleceń moderatora.

Toskaa ,

Tytuł tematu po zmianie nadal nie ma nic wspólnego z zaleconym konkretem. Popraw tytuł na konkretny. Więcej uwag nie będzie.

Jest to błąd w sterownikach radeon do folderu z grą musisz wkopiować chyba plik Atioglxx.dll i powinno działać. Ten błąd występuje tylkow NT 6.x czyli Vista/7