Grafika w przeglądarce

Nie wiedziałem dokładnie w jakim dziale powinienem zapytać się. Ostatnio mam taki problem, dokładniej u znajomej. W przeglądarkach, dowolnych grafika jakby się nie pobiera do końca. Ale jak nacisnę f5, to czasem się grafika doczyta, nie zawsze. Gdzieś czytałem, że to może być internet optymizer, ale nie w tym przypadku. Jakieś pomysły?

Ja tak mam jak mi extremalnie zwolni internet (na speed teście jeżeli w ogóle się wczyta mam jakieś 0.01mb/s) Wtedy tylko pomaga kilkakrotne odświeżanie. Możesz jeszcze przeczyścić CCleanerem śmieci z kompa, możliwe że trochę przyspieszy.

to raczej o co innego chodzi. Strony i internet działają normalnie, ale sama grafika na stronach jest zwyczajnie wczytywana częściowo.

Dodane 17.11.2010 (Śr) 22:48

Jakieś inne pomysły ?

Może to problem przeglądarki. jakiej używasz? jest jeszcze możliwość infekcji. warto zrobić pełny skan malwarebytes antimalware.

zrobię skan, problem pojawia się na każdej przeglądarce, ale nadmienię, że dziwny by to był wirus :wink:

przyznam dziwny ale warto sprawdzić. jak nic nie znajdzie można by odpalić jakiegoś linuxa z płytki jeżeli tam by tak samo było był by to błąd łącza albo sprzętu.