Grafika w przeglądarce

(Holycrom) #1

Nie wiedziałem dokładnie w jakim dziale powinienem zapytać się. Ostatnio mam taki problem, dokładniej u znajomej. W przeglądarkach, dowolnych grafika jakby się nie pobiera do końca. Ale jak nacisnę f5, to czasem się grafika doczyta, nie zawsze. Gdzieś czytałem, że to może być internet optymizer, ale nie w tym przypadku. Jakieś pomysły?

(Evil Coca Cola) #2

Ja tak mam jak mi extremalnie zwolni internet (na speed teście jeżeli w ogóle się wczyta mam jakieś 0.01mb/s) Wtedy tylko pomaga kilkakrotne odświeżanie. Możesz jeszcze przeczyścić CCleanerem śmieci z kompa, możliwe że trochę przyspieszy.

(Holycrom) #3

to raczej o co innego chodzi. Strony i internet działają normalnie, ale sama grafika na stronach jest zwyczajnie wczytywana częściowo.

-- Dodane 17.11.2010 (Śr) 22:48 --

Jakieś inne pomysły ?

(Evil Coca Cola) #4

Może to problem przeglądarki. jakiej używasz? jest jeszcze możliwość infekcji. warto zrobić pełny skan malwarebytes antimalware.

(Holycrom) #5

zrobię skan, problem pojawia się na każdej przeglądarce, ale nadmienię, że dziwny by to był wirus :wink:

(Evil Coca Cola) #6

przyznam dziwny ale warto sprawdzić. jak nic nie znajdzie można by odpalić jakiegoś linuxa z płytki jeżeli tam by tak samo było był by to błąd łącza albo sprzętu.