Grafika za ~ 800 zł

, a co z tą

http://www.yalu.pl/index.php?action=product&&pid=14952

GEFORCE 8800 GTS 512MB DDR3 256bit TV/ 2xDVI PCI-E bulk - cena 726 zł - wyprzedaż.

Podobno EVGA i XFX to najlepsze firmy produkujące grafiki.

Każda firma jest dobra. Tak może być ten GTS z 512MB ramu. A o modelach 640MB nawet nie myśl bo byś zrobił większy błąd niż zdrada żony…

OKEJ teraz już wiem :slight_smile:

No, ale czy twoim zdaniem lepszy jest ten ASUS czy ten EVGA ?

Czy w obydwóch przypadkach nie ma się czego obawiać jeśli chodzi o kupno z tych sklepów ( agito, yalu ) :>

Ceny na prawdę są niskie, ~ 720 zł, nigdzie indziej takich cen nie ma.

Ja mam Asusa to polecam Asusa. Evga też jest dobra, która lepsza? Zapytaj pana boga bo tylko on może to wiedzieć.

Agito.pl to bardzo dobry sklep.

, a czy grywasz w jakieś gry ?

Jak się sprawuje ta grafika ?

Daje rade np. w Assasins lub inne gry ?

Daje w każda grę w Assassin’s Creed bez problemu na full detalach.

Crysis 1280x1024 High. Minimalny fps to 27 a po OC minimalny to 32 więc gra w 100% płynna.

Reszta gier mało istotna bo są mniej wymagające.

Czyli z tego co pisałeś wynika, że …

Żadna grafika z serii 8800 GTS czy 9800 GTX nie pociągnie lepiej np. Cryssisa niż właśnie te ~ 30 fpsów. Wszystkie te grafiki są do siebie podobne. Różnią się tylko ceną.

Napisałem że minimalny fps to 32. Wiesz co to minimalny? to że podczas gry poniżej 32fps nie spada a śrędnio jest 38-45 fps po OC.

A nawet gdyby ciągły fps był 32 to i tak jest to płynna gra.

dokładnie tak jak napisałeś :slight_smile:

na dx9 ma się rozumieć?

crysis jest cool, ale jednodniowy niestety. Od siebie polecam Bioshock, nie jest drogi ale giera super.

Dla mnie każda gra jest jednodniowa , wyjątek stanowiły tylko Wiedzmin i Gears of War.

No ja właśnie nastawiony jestem na takie gry jak Gears of War, Assassin’s Creed, a w przyszłości GTA 4.

Mam nadzieję, że ta grafika pociągnie w/w gry w rozdzielczości 1024x768 lub 1280x1024 na max detalach.

Mam jeszcze jedno, mam nadzieje ostatnie pytanie, czy taka karta graficzna daje takie efekty jak playstation 3 lub xboxach ? ( efekty czyt. grafikę )

Jutro składam zamówienie. Zamówię albo tego Asusa, albo tego EVGA. Jeśli chodzi o EVGA to muszę poczytać opinie na temat tego sklepu i sie trochę zastanowić, bo jestem ciekaw czemu ja wysprzedają. :slight_smile:

W dniu 30.04.2008 , o godzinie 23:12 został dopisany post przez x3rox

Co ciekawe kogo bym nie zapytał co wziąć to każdy mówi EVGA, a gdy zapytam, dlaczego, to nie wiedza co powiedzieć :smiley:

Ta grafika pociągnie w 1600x1200 w/w gry na max detalach a w 90% gier włączysz jeszcze AA:!:

Na kompie z 8800 będzie ładniejsza grafika niż na jakiej kolwiek konsoli no chyba że na PS4-5 :stuck_out_tongue:

Nie ważne czy weźmiesz EVGe czy ASusa to i tak będzie dobrze. Kompletnie żadnej różnicy tylko naklejka.

Czy ty tego nie rozumiesz że nie ma lepszej karty graficznej jednoprocesorowej na rynku?

no to trzeba było kupić swojego GTSa od Gigabyte :stuck_out_tongue: zagrał byś w NWN 2, który na pewno nie jest jedno liniowy.

Morrowind z dodatkami dzisiaj kosztuje grosze, obok tej gry nikt nie przechodzi obojętnie, tworzysz postać oglądasz filmik i przed Tobą cały świat, chodzisz gdzie chcesz, robisz co chcesz, kilka set godzin zabawy gwarantowane :stuck_out_tongue:

właśnie skończmy już ten temat, kupuj 8800GTS lub 9800GTX, wszystko już zostało powiedziane, możesz przeczytać jeszcze raz lub od razu kupuj kartę.

Zamówiłem Asusa. Myślę, że we wtorek lub w środę paczka dojdzie.

Mam jeszcze pytanko do Ciebie sk91.

W Assassin’s Creed grasz na dx10 czy dx9 ?

P.S dziękować za pomoc w wyborze grafiki.

przy tej karcie sk91 na pewno gra z dx10, bo ja grałem w AC na swojej w dx10 i wszystko plyniusienko an maxa chodzilo w 1024*768

tylko do dx10 trzeba jeszcze zakupić Vindows zamulacza :clever:

Nie mam visty. W DX9 ale nie powiem Ci ile miałem FPS bo w tej grze fraps mi nie działał. Ale na bank poniżej 40fps nie spadło nigdy.

, a spora różnica jest pomiędzy DX10, a DX9 w grafice czy tak ? :>

Szkoda, że DX10 nie działa pod XP :>

Pytam odnośnie tego DX10, bo podobno seriia 8800 ma tylko napisane “obsługa standardu DX10”, a w rzeczywistości jest inaczej.

x3rox , to wszystko zależy od gry, czy będzie duża różnica pomiędzy dx9 a dx10

No to trochę głupie, bo mając np. XP skąd mam wiedzieć, że na Viscie z DX10 gra lepiej wygląda ? :wink: