Grafika zintegrowana i GeForce GT520

Witam. Wysłałem zepsuty komputer na gwarancje. Stwierdzono że zepsuła się płyta główna. Wymieniono ją na: Gigabyte GA-H61M-DS2 która ma zintegrowaną kartę graficzną. I tutaj prosze Was o pomoc… Chciałbym korzystać ze swojej karty która jest w slocie PCI (karta to; NVidia GeForce GT520) Lecz nie wiem jak ją przełączyć. W menedżerze urzadzeń jej wogóle nie wykrywa… Zastanawiam się czy wogóle ją podpięto? Prosze o szybką odpowiedź.

Po podłączeniu monitora do tego GT520 zintegrowana karta powinna się sama wyłączyć. Jeśli to się nie stało należy ja ręcznie wyłączyć w biosie.

Gdy podłącze monitor do GT520 to wogóle nie reaguje… Jak wyłączyć w biosie tą zintegrowaną karte?

klik

Niestety nic nie pomogła zmiana na PEG… Jest również opcja IGFX ale ustawienie jej nie uruchamia monitora z karty GT520…

http://www.hotfix.pl/zmiana-karty-grafi … e–a74.htm

Zrobiłem tak jak w tych linkach podales. Tzn wyłączyłem kartę graficzną zintegrowana ale teraz nie działa żadna… Po podłączeniu do jednej lub drugiej nie ma obrazu. Gdy komputer się włącza to pika 3 razy. Co dalej robić?

Przeczyść (najlepiej sprężonym powietrzem) styki na karcie i port

Jeśli nadal nie ma obrazu to pożycz od kogoś inną kartę graficzna i spróbuj ją podłączyć, bo możliwe,że Twoja jest uszkodzona.

kamilwasik94 ,

Zapoznaj się z tematem i popraw tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało przeniesieniem tematu do Kosza.

Nie dałem rady przeczyścić styków ponieważ mam plomby na komputerze. Udało mi sie to “obejść” i stwierdziłem że panowie w serwisie nie wpieli poprawnie karty graficznej dlatego nie działała… Temat mozna zamknąć, wszystko śmiga aż miło. :slight_smile: