Grafiki systemowe - wyeksportowanie

Witam, jak ze stylu luna defult Winxp wyeksportować graficzne elementy BMP ? mam dll’ke z folderu shell i plik luna.msstyles

Jak mogę z pliku msstyles wyciągnąć grafiki w formacie BMP ? czy może znajdują się one w dll ? Tam znalazłem tylko kod CSS ?!

Pozdrawiam.

One znajdują się w pliku msstyles, w sekcji Bitmap otwierając go w Resource Hackerze.

Niestety jest ich grubo ponad 1000…

Cała noc przede mną pora to ściągać :wink: Dzięki

Przeczytaj mój podpis.

Wszystkie pliki zapiszesz klikając PPM na ten folder i wybierając Save all resources…

Powinny się wtedy zapisać wszystkie mapy bitowe + parę plików BIN + skrypt Luna.rc.

No i faktycznie wszystkich plików powinno być razem 576.

No tak i to tak dziwne patrząc np na ten obrazek systemu :

http://farm2.static.flickr.com/1316/832 … 828b_o.jpg

Gdzie mam w grafice pasek menu start ? Gdzie mam tą kolumnę w oknie z tym prostokątem :expressionless:

Jak by wszystkiego nie wydobył z tej luny albo ja mam jakąś kiepską wersję z tego :expressionless:

U Cb to jest ?

Menu Start to grafiki 103, 289 i 475. Napis “Start” jest nakładany nań w jakiś inny, nieznany mi sposób.

Poza tym jeśli chcesz edytować style wizualne Windowsa, to lepiej posłuż się tym.

Napisz start jest pewno poprzez CSS dany … przeglądnę dellke może znajdę jaki to krój czcionki …

A te belki to jak są robione ? Bo i tak jakoś ciężko się w tym połapać …

I nie, nie chcę go edytować . Chcę odtworzyć identyko :stuck_out_tongue_winking_eye:

Dodane 03.08.2011 (Śr) 21:59

Podbijam