Gram w gry i nagle Blue Screen i reset


(Oksit) #1

Tak jak w temacie coś dziwnego sie zrobiło

od wtorku coś sie zepsuło i gdy wlaczam gry to albo w ogole sie nie wlacza i wyskakuje blad i czy mam wyslac raport albo gry sie wlaczaja i po jakims czasie nie wiem 3 min robi sie niebieski ekran z bledem aby zabezpieczyc komputer przed uszkodzeniem cos takiego. i restartuje się komputer

nie wiem w czym tkwi problem

moj sprzet

monitor standardowy 15cali

pc

3Gb ram

karta graficzna gts 250 512mb

dysk sata 250gb

zasilacz 550wat

płyta główna asusa

procesor AMD Althon X2 3800

proszę o pomoc :slight_smile:

-- Dodane 04.02.2010 (Cz) 20:56 --

nikt nie pomoże ?

-- Dodane 06.02.2010 (So) 12:07 --

zal /cenzura/

tyle ludzi a nawet nikt sie nie odezwie


(Dimatheus) #2

Hej,

:arrow: Po pierwsze podaj pełną konfigurację komputera. Stwierdzenie płyta główna Asus'a niestety niewiele daje, gdyż Asus z swojej ofercie ma ich multum. Pomocny w tym może być program SiSoftware Sandra 2009.SP4.15.124.

:arrow: Jaki jest błąd pojawiający się w czasie BSOD - możesz go sprawdzić w podglądzie zdarzeń lub przy pomocy programu BlueScreenView, do którego krótki opis znajdziesz w temacie Szukanie przyczyny BSOD-a za pomocą BlueScreenView.

Pozdrawiam,

Dimatheus


(Oksit) #3

blue screen tam mam napisane ze cos ze sterownikami nvidia

płyta główna : Asus M2N-SL

Chipset model : AMD Althon 64 /Operon HT


(Dimatheus) #4

Hej,

A no to fajnie. Pewnie masz jakiś problem... Przecież prosiłem Cię o błąd, jaki się pojawia, a nie o to, czego on tam dotyczył. Posłuż się programem BlueScreenView - do którego link oraz instrukcję podałem w poprzednim poście - i wklej na forum log dotyczący BSOD - w sposób, który w poście dotyczącym programu opisano na samym końcu.

Pozdrawiam,

Dimatheus