Gran Turismo 4

czy na forum sa fani tej gry? (ps2)

Bynajmniej ja, chociaż jeszcze w nią nie grałem (brak czasu i pieniędzy - na razie zbieram na tekken 5)

Ale w “3” lubie sobie czasem szarpnąć aż po dziś dzień

A ja sie zapytam przy okazji; czy ta gra wyszła też na PeCety,czy tylko na PS2 ??

Krzysiek21

Tylko na PS2, na PC nigdy nie wyjdzie, chyba że jakiś dobry emulatorek w przyszłości rozwiąże sprawe. Ale na PS2 wyszło kilkanaście gier dla których warto kupić ta konsole, zwłaszcza w zbliżającym sie okresie świątecznym kiedy jej cena znowu powinna drastycznie spaść. (499zł.?)

Gralem w kazda czesc !

Jednak pozbylem sie PS2 i teraz niemoge sobie ukonczyl mojego ukochanego GT4 :frowning:

Jednak czekam az ukaze sie na PSP :slight_smile:

Wtedy zakupie i bede kontynuowal gre na przenosmy PlayStation :smiley:

na PSP da sie pewnie pograć ale czy nie lepiej wydać połowe mniej kasy na PS2 i łupać w tego “eksklusiwa” w domciu?

jamor

Chyba nie widziales co PSP potrafi.

Grafika na nim oszalamia !!

Jak zobaczylem screeny z Colina 2005 na PSP to padlem.

Grafika lepsza niz w Colin 4 na PS2 !!

GTA:LCS na PSP ma swoje calo miasto duzo wieksze niz to co jest w Vice City !

PSP juz mam, bo PS2 sprzedalem poniewaz grafika ta konsola juz nie zachwyca a PSP jak na swoje rozmiary zachwyca wszystkim na kazdym kroku !

Uwierzcie…ze PSP nie sluzy wylacznie do grania :wink:

mam psp i ps2 i powiem ze psp to zabawka dobra do auta do grania i to tez jak sie podepnie pod zapalniczke bo inaczej szybko sie wyladuje. wyswietlacz w niej jest fajny ale nie rowna sie z duzym telewizorem :smiley:

@Patricko

dodam jeszcze że ten Colin ma ocene 5/10 pod względem graficznych morzliwości PSP.

No mozliwe.

Tak czy siak jestem z niego dumny.

Moze Colin wypadl slabo.

Ale GTA to produkt najlepszy chyba jaki do tej pory ukazal sie na PSP.

Nie zapominajcie ze to jest wilkosci reki ( moze nieco wieksze ), a grafika w niektorych potrafi zaskoczyc jak na takie male urzadzonko.

zaskakuje szczegolnie grajacych tylko na pecetach :smiley:

Mialem chyba wszystkie konsole jakie sie ukazaly na rynku :wink:

No moze tylko poza XBoxem i GameCube’em.

I grafika mnie zaskakuje mimo tego.

W kompie tez mam niezgorszy sprzet jesli oto chodzi i grafike na kompie mam miod. Jednak male PSP jest cudowne i przy tym bede obstawal.

Bo nie spotkalem nikogo kto by narzekal na to ( bo kto bedzie narzekal jak juz wydal te 1000zl :wink: )

:smiley: