Gran Turismo 5 czy Need for Speed Hot Pursuit ? Na PS3

(Hary1997) #1

Witam ! Otóż mam dylemat jaką grę kupić sobie na PS3: Czy GT5 , czy NFS Hot Pursuit ? Niby każdy z tych gier je chwali , ale nie mam 400 złotych, aby kupić te dwie gierki. Tak więc proszę o radę :).

Z góry dzięki i pozdrawiam ! :smiley:

(system) #2

Mam NFS Hot Pursuit na komputerze i bardzo mi się podoba (jest wiele samochodów, ale za dużo kabrioletów jak dla mnie, ale za to grafika niezła) więc na PS3, NFS też powinien być dobry. A w Gran Turismo 5 nie grałem, więc nie będę się wypowiadał.

(Mateuszgaluszka) #3

Ja grałem Nfs no i nie podoba mi się słaba grafa,krótka no tyle,że ma dużo samochodów ale to,to ma każda gra.Ja czekam na GT5 na kompa może wyjdzie.Weź GT5

(Zibitim) #4

Witam. Kolego jak chcesz naprawdę pojeździć realistycznie itp to bez dwóch zdań Granturismo 5 i każdy to powie, NFS nie co startować do Granturismo, jak ja bym miał wybierać miedzy NFS a GT5 wybrałbym bym GT5 bo to inny rodzaj gry itp. Takie barachło jak NFS szkoda Konsoli na te NFS i przede wszystkim kasy . Kolego pograj w coś porządniejszego jakim jest GT5 !!

GT5 jest inny rodzaj gry przede wszystkim realistyczny auta sie prowadzi bajecznie , i NFS jest inny rodzaj gry

(Adamsubzero) #5

Umijmy to tak panowie od EA sprzedali po raz kolejny odgrzewany tytuł, jeśli jesteś posiadaczem konsoli to powinieneś pamiętać serie Burnout, następnie Criterion przerobiło ją na wersje PC i tak naprawdę to ta sama gra tylko zmienione samochody, spowolniona rozgrywka do realiów prędkości realistycznych samochodów, inna mapa na dodatek wygląda brzydko :slight_smile:

(xomo_pl) #6

z tych dwóch to tylko GT5- grałem w demo NFS:HP na ps3 i w/g mnie te gra jest kiepska: grafika wersji ps3 to jakaś kpina, sterowanie też dziwne także odradzam NFS. Bierz GT5 nie zawiedziesz się na tej grze.

(luger) #7

Głosuję na Gran Turismo 5, mam NFS HP na PC i jak dla mnie jest to cienka arkadówka, prawie w to nie gram, szkoda kasy.

Wszystko zależy oczywiście od tego kto co lubi.

(Hary1997) #8

Bardzo dziękuje za porady , zdecyduje się na GT5 :slight_smile: .

(superbike08) #9

no i bardzo dobrze w ogóle NFS HP nie można porównywać do GT 5 :slight_smile:

oj, gdyby GT 5 było na xbox 360 :slight_smile: ale, za to mamy wspaniałą forzę :slight_smile:

(kamil19116) #10

Ja osobiscie wolalbym gt5-nie gralem ale mysle ze warto -gralem w nfs hp ale to moim zdaniem slabizna-krotkie,nic sie nie dzieje,tylko grafika tam ratuje gre.Mam nadzieje ze bede mial okazje grac w gt5.Mysle ze nie bedziesz zalowal-wybierz gt5.