Gran Turismo 5 czy Need for Speed Hot Pursuit ? Na PS3

Witam ! Otóż mam dylemat jaką grę kupić sobie na PS3: Czy GT5 , czy NFS Hot Pursuit ? Niby każdy z tych gier je chwali , ale nie mam 400 złotych, aby kupić te dwie gierki. Tak więc proszę o radę :).

Z góry dzięki i pozdrawiam ! :smiley:

Mam NFS Hot Pursuit na komputerze i bardzo mi się podoba (jest wiele samochodów, ale za dużo kabrioletów jak dla mnie, ale za to grafika niezła) więc na PS3, NFS też powinien być dobry. A w Gran Turismo 5 nie grałem, więc nie będę się wypowiadał.

Ja grałem Nfs no i nie podoba mi się słaba grafa,krótka no tyle,że ma dużo samochodów ale to,to ma każda gra.Ja czekam na GT5 na kompa może wyjdzie.Weź GT5

Witam. Kolego jak chcesz naprawdę pojeździć realistycznie itp to bez dwóch zdań Granturismo 5 i każdy to powie, NFS nie co startować do Granturismo, jak ja bym miał wybierać miedzy NFS a GT5 wybrałbym bym GT5 bo to inny rodzaj gry itp. Takie barachło jak NFS szkoda Konsoli na te NFS i przede wszystkim kasy . Kolego pograj w coś porządniejszego jakim jest GT5 !!

GT5 jest inny rodzaj gry przede wszystkim realistyczny auta sie prowadzi bajecznie , i NFS jest inny rodzaj gry

Umijmy to tak panowie od EA sprzedali po raz kolejny odgrzewany tytuł, jeśli jesteś posiadaczem konsoli to powinieneś pamiętać serie Burnout, następnie Criterion przerobiło ją na wersje PC i tak naprawdę to ta sama gra tylko zmienione samochody, spowolniona rozgrywka do realiów prędkości realistycznych samochodów, inna mapa na dodatek wygląda brzydko :slight_smile:

z tych dwóch to tylko GT5- grałem w demo NFS:HP na ps3 i w/g mnie te gra jest kiepska: grafika wersji ps3 to jakaś kpina, sterowanie też dziwne także odradzam NFS. Bierz GT5 nie zawiedziesz się na tej grze.

Głosuję na Gran Turismo 5, mam NFS HP na PC i jak dla mnie jest to cienka arkadówka, prawie w to nie gram, szkoda kasy.

Wszystko zależy oczywiście od tego kto co lubi.

Bardzo dziękuje za porady , zdecyduje się na GT5 :slight_smile: .

no i bardzo dobrze w ogóle NFS HP nie można porównywać do GT 5 :slight_smile:

oj, gdyby GT 5 było na xbox 360 :slight_smile: ale, za to mamy wspaniałą forzę :slight_smile:

Ja osobiscie wolalbym gt5-nie gralem ale mysle ze warto -gralem w nfs hp ale to moim zdaniem slabizna-krotkie,nic sie nie dzieje,tylko grafika tam ratuje gre.Mam nadzieje ze bede mial okazje grac w gt5.Mysle ze nie bedziesz zalowal-wybierz gt5.