Grand Theft Auto: Vice City (problem z misją)

Siema. Mam problem z misją gdzie jedzie się limuzyną a gdy się zwolni to bryka wybucha. Nie wiem jak się nazywa bo mam spolszczenie (po polsku nazywa się ‘‘Trasa Koncertowa’’). Zawsze gdy chcę skręcić to ‘‘misja nieudana’’ :-x Poradźcie coś :smiley:

Nie spuszczaj nogi z gazu :smiley:

Kieruj się w stronę doków (tam gdzie kupujesz hangar na łodzie).

Dlaczego tam? Bo droga jest prosta i długa :stuck_out_tongue:

Nie ciśnij do dechy [-X tylko staraj się jechać na “styk” do wybuchu.

Jak będziesz cisnął do dechy to droga się skończy i nie wyrobisz na zakręcie #-o

To chyba tyle :smiley:

Banalna misja.

Jak się zacznie to włącz mapę i zobacz najprostszą (najmniej zakrętów) drogę do portu nie jedz za szybko ale tez nie za wolno (o ile pamiętam to tam się ładuje taki pasek) rób tak żeby trochę był naładowany. Na pewno się uda!

Dzięki już przeszedłem, ale… teraz nikt do mnie nie dzwoni a na mapie jest tylko ikona ‘‘V’’ (to chyba misje Vance’a) ale nie mogę znaleść tego różowego pola co rozpoczyna misje! ‘‘V’’ jest przed willą Vercetti’ego i szukałem tego różowego pola i nie ma! :evil: Reinstall? :cry:

Jeśli przed domem jest taki kręcący się znaczek z $ to nie ma już tam misji - znaczek po prostu oznacza ten dolarek - w tym domu odbędzie sie jedynie ostatnia misja gry - wtedy będą tam dwa znaczki V. Jeśli zaś chodzi o brak misji to może trzeba kupić posiadłości, które dają misje - studio filmowe (jest na wyspie Prawn), Malibu, drukarnia (styk małej Hawany i Haiti), taksówki (małe Haiti).

V to willa Vercetiego czyli twoja #-o

czekaj na telefon od kogoś może…

Czekałem 40 min. i nic.

to kupuj posiadłości z misjami, sunshine autos (zbierasz samochody z listy w garażu), malibu club, drukarnia, ciastkarnia, doki itd.

OK kilka znalazłem, ale tej misji w lodziarni gdzie się rozwozi towar ‘‘Panem Smakołykiem’’ nie mogę zaliczyć - wczoraj aktywowałem kod, że wszyscy chcą mnie zabić i zapisałem grę. :oops: Nie mogę nic sprzedać. Wiecie jak dezaktywować kody? Bo w SanAndreas jak się drugi raz wpisze kod to się dezaktywuje.

Albo dajcie savea do tej misji gdzie nie były używane kody na przechodniów na bartek379@autograf.pl Prrrrooooosssszzzęęęę !!

na kodach grać w tak prostą grę… powinieneś się wstydzić…

Tyle że wpisałem ten kod dla zabawy a nie żeby mi w czymś pomógł… Czy kod ‘‘wszyscy chcą mnie zabić’’ może w czymś pomóc? :roll:

Misja w lodziarni nie jest niezbędna do ukończenia gry.

Dawno nie grałem w Vice City ale jeśli dobrze pamiętam to u tego małego grubasa Vance’ to różowe pole jest przed willa ale później się przenosi. Jak wejdziesz do tego domku to od razu kieruj się w prawo (do takiego małego pomieszczenia). Chyba ze jesteś akurat przy misji z motorówką to za jego willą przy wodzie.

Hello Mam Problem jak włącza mi sie misja Trasa koncertowa to mam error czyli błąd z aplikacją gta-vc.exe. nie wiem o co chodzi pomóżcie

Ej ja też mam mały problem z grą GTA Vice City przez przypadek usunąłem z folderu z grą folder models wiecie moze jak go przywrócic?