Granie przez neostrade!

Hejaka mam neostrade 128kb/s i mam pytanie. Czy jest możliwośc grania na takiej prędkości w gry przez sieć z innymi i czy wyczerpuje to limit pobierania danych 7Gb? Jezeli tak to w jakim stopniu? Chciałbym się dowiedzieć, bo mi się nudzi i chciałbym se pograć o ile to możliwe!!

Nie jestem pewien ale chyba tak :smiley:

przy takiej prędkośći za bardzo se nie pograsz,chyba,że w jakieś starocia albo proste gr:REVERSI :wink: . Ale o COD:UO, HL, UT:2004…itp. możesz zapomnieć.

To ciulowo!! Ale czekam na wypowiedzi innych :smiley:

Zapraszam na xxxxx forum dyskusyjne najlepszego w polsce serwisu motoryzacyjnego, xxxx

----------------------------

złamanie regulaminu

linki ukryte

Lazikar

15GB???

Zapraszam na xxxxx forum dyskusyjne najlepszego w polsce serwisu motoryzacyjnego, xxxx

----------------------------

złamanie regulaminu

linki ukryte

Lazikar

Zalezy w jakie gry grasz. FPP zazwyczaj wyczerpuja okolo 0.1 - 0.5 giga na godzine grania (bynajmniej u mnie). Ja gram dziennie okolo 3-5 h w Call of Duty, Call of Duty: United Offensive i zjada mi zazwyczaj okolo 0.3 giga transferu.

Jeśli chodzi o warunki gry na prędkości 128 kbs, nie ma to wielkiego znaczenia. Ping coprawda nie będzie znakomity, 70-120, ale niewiele będzie się on różnił od osób które mają np. neo 1024, osiagna one na tym samym serwerze ping 50-70.

przy takiesj predkosci powinno smigac ze hoho

CHlopie tez mam ta neostradke i Gram w wolfensteina ET i gram ok 4 godz dzienie(albo wiecej) i niejestem wstanie wyczerpac limitu!!

Ja grałem owego czasu w CALL OD DUTY w siecie na SDI 115 KB/s i śmigało jak ta lala :smiley:

Na Neo 128 można pograć w wiele gier spokojnie… WarCraft, Diablo, Tibia, Wolfenstein…

wszystko czerpie limit NEO , nawet zwykłe lazenie po stronkach …

takze sam sobie wywnioskuj ! :wink:

w Call of Duty mozna grac na NEO 128 kb/s na loozaku

DZIEKI za informacje :smiley:

obojetnie do jakiego celu uzywasz NETA ciagnie i tak !!

Ja korzystam z radiówki i wolfenstein ET mi bardzo słabo działa i chcę sobie założyć neostrade tylko nie wiem którą opcje wybrać 128 (opcje 163 czy jakoś tak mają tylko pierwsi którzy skorzystali z usługi neostrady) czy 512 ?? Ściągam troche przez internet i oczywiście gram w wolf ET (jak wcześniej wspomniałem)

Ja mam Neo128 i gram w Soldier of Fortune. Wszystko ładnie działa. Na Neostradzie 128 naprawde można pograć i wszystko jest OK.

Troszkę późno wznawiam temat ale dopiero teraz dołączyłem do forum.

Ja mam neostrade 320 kbps i pingi mam bardzo słabe w grach typu wolf: et. minimum 90 na prawie pustych serwerach ale na dobrych międzynarodowych serwach zdarza się i 200-400. Nieraz miałem też ping ZOMBIE 900. A co do transferu to licząc od początku tego miesiąca 3,23 GB pobranych z czego okolo 3/4 to ET. Gram po 5-7 godzin dziennie :wink:

Na neo 128 (niedawno mi zwiększyli do 320 :D) grałem pewien maniakalnie w Warcrafta 3 (średnio 5 gier na dzień), nie ściągalem za wiele i pod koniec miesiąca sprawdzałem na stronce neo i nie mialem nawet 1GB ściągniętego. O ile pamiętam limit jest 5 GB, więc możesz grać spokojnie. Co do pinga miałem od 60 do 150 (zależnie od pory grania).

dokładnie- liczy się pora. ja w cs’a grałem (1.6) na takiej neostradzie i w 90% nie było problemów- o wiele lepiej niż na kablówce którą miałem wcześniej o podwojonych parametrach… a co do limitu to samymi grami i strjonkami go nie wyczerpiesz.