Granie przez neta


(Ufol7) #1

Hej! Żeby grać w necie to trzeba miec grę zarejestrowaną czy nie? Czy granie takie coś kosztuje! Powiedzcie wszystko o graniu w internecie! !!


(dżasny) #2

Zalezy od gry... Np. w Counter-Strike nalezy miec zarejestrowanego Steama, w np. Operation Flashpoint potrzebny jest Cd-Key (Klucz) A w IceWind Dale 2 np. jest potrzebna tylko gra.. Wszystko zalezy od gry


(Lewy) #3

Wszedzie potrzebny jest oryginalny cd-key do grania przez neta, z wyjatkiem Colina, NFS. np. w Batlefield, Call of Duty, Medal of Honor potrzebny jest oryginalny klucz, inaczej PunkBuster cię wywali z każdego serwera. W Colinie , nie potrzeba klucza , wystarczy że posiadasz grę. Inna bajka jest w grach EA GAMES i EA SPORTS. W EA GAMES, musisz zarejestrować swój produkt (obojetnie jaka gra), dostajemy swoj login i haslo, puzniej w kazdej grze od EA GAMES i EA SPORTS mozemy sie logowac z tego loginu. W fifie 2005 (i chyba wszystkich innych grach od ea sports) można grać przez sieć darmowo 14 dni. Pużniej okres darmowy się kończy, trzeba płacić :frowning:


(Romek1990) #4

Tak kosztuje ale tylko to ze placisz za neta :lol: Ale zagranie nie


(system) #5

ściągasz wymaganego patcha bo niektóre gierki potrzeboja tego bo ineczej ani ruszi i grasz do woli aż cię głowa nie rozboli :smiley: i jedynie to co kolega wyżej powiedział płacisz niestety za net :smiley:


(boczi) #6

To wszystko zależy. Jak masz grę oryginalną to zawsze możesz grać online :stuck_out_tongue:


(dżasny) #7

Spokojnie juz mu wszystko wytłumaczyłem na gg


(Ufol7) #8

He he! To prwda już wszystko wiem. Dzięki wam, a szczególnie dżasnemu.


(Heniu4) #9

(Acool84) #10

siema a czy w takie gry jak q3, diablo2 czy cs 1.6 mozna grac bez oryginalnej gry??? a skad wziac kod do steama do csa??? kupuje sie go czy co?? a diablo 2 trzeba koniecznie miec oryginalne??? :frowning:


(boczi) #11

Autsajder , wszystko trzeba mieć oryginalne :smiley:


(Magik) #12

Autsajder , boczi w zasadzie powiedział wszystko w tym temacie.

Pomijając sprawę legalności gier (a to forum jest o legalu), dodam (gdyby jednak wpadło ci do głowy grać w Diablo 2 na piracie), że Battlenet zablokował większość pirackich kluczy gry, a te których jeszcze nie zablokował, blokuje sukcesywnie codziennie.

Gwoli ostrzeżenia dodam jeszcze, że Valve poszło z Half Lifem dalej, bo po wykryciu u użytkownika pirackiej wersji blokuje dostęp do wszystkich gier (nawet oryginalnych) na serwerach Steam danego gracza.

Więc dobra rada : zainwestuj w oryginalne gry, bo nie dość że kradniesz, kupując piraty, to możesz jeszcze któregoś dnia gorzko się rozczarować, jak nie pograsz nawet w oryginalne gry.