Granie przez neta

Hej! Żeby grać w necie to trzeba miec grę zarejestrowaną czy nie? Czy granie takie coś kosztuje! Powiedzcie wszystko o graniu w internecie! !!

Zalezy od gry… Np. w Counter-Strike nalezy miec zarejestrowanego Steama, w np. Operation Flashpoint potrzebny jest Cd-Key (Klucz) A w IceWind Dale 2 np. jest potrzebna tylko gra… Wszystko zalezy od gry

Wszedzie potrzebny jest oryginalny cd-key do grania przez neta, z wyjatkiem Colina, NFS. np. w Batlefield, Call of Duty, Medal of Honor potrzebny jest oryginalny klucz, inaczej PunkBuster cię wywali z każdego serwera. W Colinie , nie potrzeba klucza , wystarczy że posiadasz grę. Inna bajka jest w grach EA GAMES i EA SPORTS. W EA GAMES, musisz zarejestrować swój produkt (obojetnie jaka gra), dostajemy swoj login i haslo, puzniej w kazdej grze od EA GAMES i EA SPORTS mozemy sie logowac z tego loginu. W fifie 2005 (i chyba wszystkich innych grach od ea sports) można grać przez sieć darmowo 14 dni. Pużniej okres darmowy się kończy, trzeba płacić :frowning:

Tak kosztuje ale tylko to ze placisz za neta :lol: Ale zagranie nie

ściągasz wymaganego patcha bo niektóre gierki potrzeboja tego bo ineczej ani ruszi i grasz do woli aż cię głowa nie rozboli :smiley: i jedynie to co kolega wyżej powiedział płacisz niestety za net :smiley:

To wszystko zależy. Jak masz grę oryginalną to zawsze możesz grać online :stuck_out_tongue:

Spokojnie juz mu wszystko wytłumaczyłem na gg

He he! To prwda już wszystko wiem. Dzięki wam, a szczególnie dżasnemu.

siema a czy w takie gry jak q3, diablo2 czy cs 1.6 mozna grac bez oryginalnej gry??? a skad wziac kod do steama do csa??? kupuje sie go czy co?? a diablo 2 trzeba koniecznie miec oryginalne??? :frowning:

Autsajder , wszystko trzeba mieć oryginalne :smiley:

Autsajder , boczi w zasadzie powiedział wszystko w tym temacie.

Pomijając sprawę legalności gier (a to forum jest o legalu), dodam (gdyby jednak wpadło ci do głowy grać w Diablo 2 na piracie), że Battlenet zablokował większość pirackich kluczy gry, a te których jeszcze nie zablokował, blokuje sukcesywnie codziennie.

Gwoli ostrzeżenia dodam jeszcze, że Valve poszło z Half Lifem dalej, bo po wykryciu u użytkownika pirackiej wersji blokuje dostęp do wszystkich gier (nawet oryginalnych) na serwerach Steam danego gracza.

Więc dobra rada : zainwestuj w oryginalne gry, bo nie dość że kradniesz, kupując piraty, to możesz jeszcze któregoś dnia gorzko się rozczarować, jak nie pograsz nawet w oryginalne gry.