Grasmonkey nie instaluje skyptów

Witam,

nie mogę skłonić Grasmonkey 0.8.20100408.6 do instalacji na FF /Minefield 4.0b9 pre skryptu pobranego z http://userscripts.org/scripts/show/93050 , http://userscripts.org/scripts/show/11535.

Normalnie po kliknięciu przycisku instal powinno otworzyć się okienko pobierania/instalacji skryptu.U mnie otwiera się strona z txt samego skryptu, tak samo dodawanie go przez samo add-on- dodaj skrypt, wypełnienie wszystkich pól, OK i… nic kompletna cisza nic się dzieje.

Czym jest to spowodowane i jak to naprawić ?.

Rozszerzenie Greasemonkey 0.8.6 nie jest zgodne z Firefoksem 4.0.

Nawet wersja rozwojowa 0.9.x nie jest jeszcze w pełni dostosowana do Firefoksa 4.0.

Możesz czekać aż autor rozszerzenia wyda (stabilną/oficjalną) wersję zgodną z Firefoksem 4.0 (wątpię jednak by stało się to przed wydaniem stabilnej wersji przeglądarki).

Ewentualnie możesz wypróbować wersję rozwojową rozszerzenia.

Działają za to buildy nightly: https://arantius.com/misc/gm-nightly/

Dziwne to bo po zmianie mni / max version w notatniku add-on dał się zainstalować tylko jest problem z tymi skryptami.

Zniesienie ograniczenia kompatybilności umożliwia zainstalowanie i ewentualnie ‘uruchomienie’ rozszerzenia, ale nie gwarantuje jego poprawnego działania. Zbyt dużo zmian jest w Firefoksie 4 i dane rozszerzenie (w wersji dla Firefoksa 3) nie jest do tego dostosowane.

Przy modyfikacji ograniczenia kompatybilności trzeba brać pod uwagę że samo rozszerzenie rzeczywiście może być niezgodne/niekompatybilne (a nie tylko numery wersji ‘min/max’ ograniczenia zgodności).

Po testach doszedłem do tego samego i sumie Placio74 masz rację, samo roszerzenie zmieniłem na to podane przez deFco247 zainstalowało się dobrze , instaluje skrypty poprawnie, ale nie pokazuje ich działania, tzn. skrypty (1 post) nie działają - jak to zmienić?

Chodzi o takie cuś https://addons.opera.com/media/extensio … s/ACSS.png , jak to osiągnąć??

To już raczej problem z tymi skryptami a nie samym rozszerzeniem.

Pierwszy skrypt po ‘zainstalowaniu’ działa, ale jakie są efekty (czy rzeczywiście powiększanie zdjęć działa szybciej) musisz ocenić sam.

Drugi skrypt w wersji z userscripts.org jest przestarzały (stara wersja skryptu, nie dostosowana do aktualnej strony Allegro) - skorzystaj z aktualnej wersji dostępnej na stronie domowej.

OK dzieki, Co do skryptów coz chyba zostanie po staremu .

link: Internal Server Error

The server encountered an internal error or misconfiguration and was unable to complete your request.

Please contact the server administrator, webmaster@sint.pl and inform them of the time the error occurred, and anything you might have done that may have caused the error.

More information about this error may be available in the server error log.

Apache Server at pawelsky.enetia.pl Port 80