Grillujecie?

Kto z Was rozpoczął już sezon na grilla? Macie jakieś lepsze propozycje na grilla niż kiełbasa i karkówka?

ja w tym roku niestety jeszcze nie grillowałam przez tą pogodę. Może nadrobię w wakacje.

Oczywiście :slight_smile: ja grilluje cały rok :slight_smile: w zeszłym roku kupiłem na wyprzedaży w sferisie fajny grill elektryczny i nie muszę czekać na ładną pogodę, której ostatnio nam ciągle brakuje :frowning: na grilla wrzucamy to co lubimy warzywa, kaszanka, kiełbaska, karkówka, ryby.

Ja od godziny grilluje. Właśnie zjadłem kiełbaskę teraz boczek żona doprawa :stuck_out_tongue: Rano będzie “rewolucja październikowa” w WC :stuck_out_tongue:

Claun
i Uż w pracy :slight_smile:

W pracy sprzątaczka po południu jak zajży do WC to pomysli, że tam był słoń nie człowiek :stuck_out_tongue: Tym bardziej, że Grillujemy koleżanki i koledzy z pracy więc jak wszystkich rano weźmie w pracy, a tylko dwie ubikacje tam to masakra, rozsadzi nas :smiley:

Chcesz kiełbaske?? Przypieczona, pachnie właśnie koleżanki draznimy pytając sie z czym wam się to kojazy :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

:smile::slight_smile: :sweat_smile:
To jutro w pracy zapowiada się wesoło :smile:

Tak. Grill, wódka, piwo, nalewka. Miks zabójczy :stuck_out_tongue:

Ja już parę razy robiłam grilla w tym roku. Jedyny warunek to dla nas to, żeby nie padało.

Ja zacząłem grillowanie początkiem kwietnia. Patrząc co się dzieje na zewnętrz kupiłem sobie grilla elektrycznego …

my niestety nie grillowaliśmy w ogóle bo pogoda nie sprzyjała grillowaniu. Ale nie wszystko jeszcze stracone, w lato najfajniej się grilluje.

Na grillowanie musi być pogoda, a to co jest teraz za oknem niezbyt temu sprzyja. :frowning: Ale nic nie stoi na przeszkodzie żeby zrobić grilla na balkonie. Albo wyposażyć się w grill elektryczny i grillować w pokoju. :smiley:

[details=Kanibale:][quote=“Claun, post:6, topic:527524”]
Grillujemy koleżanki
[/quote][/details]

Kiedyś zrobiliśmy grilla w kuchni pod okapem i wszystko grało do momentu kiedy kolega nie spróbwał zgasić grilla wodą :slight_smile:

Grillujemy już dawno, każda okazja dobra na grilla, szaszłyk i piwko :slight_smile:

No ja wreszcie wczoraj zrobiłem w ogrodzie grilla.Dzisiaj powtórka ze znajomymi :slight_smile: Na początku kino, mieliśmy iść na piwko do baru. Ale skoro pogoda taka dobra to najprawdopodobniej urządzimy sobie grilla.
Swoją drogą to polecam ten przepis:
https://www.przepisy.pl/przepis/szaszlyki-z-karkowki
Wczorajsze szaszłyki z karkówki. Wyjątkowo udane.

Dzisiaj to trzeba odpalić grila ja ostatnio robiłem karkówkę na ostro w ziołach prowansalskich

Wczoraj rozpoczęłam sezon grillowy u mnie w ogródku<3

Wczoraj to były niezłe burze :slight_smile: