Grim Dawn i czarny ekran

Witam serdecznie … problem zaczął się niedawno od zrywaniu podczas grania w Grim Dawn … Gra normalnie się uruchamiała , ale przy zapisywaniu przed wyjściem gra się zawieszała , często pojawiał się czarny ekran … Teraz przy uruchamianiu gra sie odpala , ale pojawia się tylko specyficzny kursor dla gry , można nim poruszać , muzyka w tle działa ale ekran ciągle pozostaje czarny jak na zdjęciu


Po tym jak pojawił się problem , karta Radeon zaktualizowała sterowniki i myślałem że coś się zmieni - niestety nadal grac nie mogę . Tutaj jakby co foto z urządzeń systemu .

Proszę o wskazówki , pomoc … rady … z góry dziękuję .

Minuta szukania u wujka G i pierwszy wynik ze steamcommunity:

Opisano kilka przypadków.

Szacunek … z tym , że nawet jak wrzucam w translatora to nie bardzo wiem o co chodzi . Możesz jeżeli się już włączyłeś w pomoc - wytłumaczyć jak stworzyć ten plik i jak dokładnie ma wyglądać ? Lokalizacje znalazłem i są tam dwa dokumenty tekstowe “options” i “keybindings” … dalej nie wiem co działać . Jeżeli by nie sprawiało Ci problemu to proszę o przetłumaczenie . Z góry dziękuje .
Dodam zdjęcie jeszcze …


Usunąć czy coś zmienić ?

Dodajesz linijkę UPnPEnable = false w options.txt. Od razu sprawdź linijkę “resolution”, bo może być tam przypisana dziwna rozdzielczość. Zmień na swoją czyli np. resolution = 1920 1080

To może będzie prościej jak wrzucę cały ten dokument i może coś po tym będzie widać ?