Gruntowna zmiana języka w Win XP Prof

Mam takie pytanko: kupilem lapka w USA i tam robia tak ze nie daja ci plyt z oprogramowaniem, które ci standardowo zgrywaj na kompa np. Windowsa. Nie mam problemow ze zrozumieniem tego co jest napisane po angielsku ale mimo wszystko jestem POLAKIEM! PATRIOTA! I domagam sie aby moj komputer rozmawial do mnie po polsku!:stuck_out_tongue: Zmienialem ustawienia i wszedzie gdzie tylko jest pytanie o “language” jest ustawione POLISH! A ja chce POLSKI! Bo to nie zmienia nic jedynie chyba tylko to że klawiatura rozpoznaje polskie znaki:/ ale na tym koniec. Wszystkie komunikaty czy okna sa dalej po angielsku! Czy to znaczy ze musze przeinstalowac Win’a?? A jak tak to jak mam to zrobic zeby pozostal on legalnym Windowsem?? Czekam na wasze rady!

niema takiej opcji aby spolszczyc windowsa :stuck_out_tongue:

chyba że masz win xp prf w wersji box :stuck_out_tongue:

Są wersje MUI ale to nie jest legalne

BEZEDURA! To poco daja mozliwosc zmiany tego ******** jezyka jak i tak to nic nie daje! To po raz kolejny swiadczy o tym ze Windows czasem smierdzi:/

Dzieki:)

a gdzie ty w windowsie widzisz taką możliwość ? :shock:

pasquali radzę uważać na słowa :evil:

wejdz sobie do panelu sterowania (start->panel sterowania - jakbys nie wiedzial)…

jezeli nie mozna sensownie zmienic głównych opcji windowsa to po co je wogole zmieniac?

nie wazne:/