Grupa forum DP na Telegram/Discord

Witam!
Mam taki pomysł - grupa Forum.dobreprogramy.pl na Telegram/Discord. Sposób na poznanie nowych znajomości, szybka pomoc itd.
Co Wy na to? Grupę/serwer mogę zrobić choćby teraz, tutejsi moderatorzy i admini móglbym wypromować itp. Powiedzcie mi tylko, czy chcecie i czy Waszym zdaniem warto :smiley:
Pozdrawiam serdecznie

P.S. Jeśli taki temat już był, to przepraszam

Może grupa DP na FB?

Nie mam FB, jak chcecie, możecie założyć. Generalnie jeśli chodzi o chat, to w/w serwisy są lepsze.

Ja myślałem o takiej, jaką mają VideoTesty, Black czy Tabletowo. Linki:
Testerzy VideoTestów | Facebook

Tabletowo - Oddział Intensywnej Opieki Technologicznej | Facebook

Czarno-Biali | Facebook

Czy ja wiem… moim zdaniem grupy na Telegram/serwery na Discord i tak są lepsze. Co kto woli :stuck_out_tongue: Pomysł z grupą to taki mój luźny pomysł, więc jak chcecie xD

Ludzie uciekną z forum lub będzie 50-50. Po co rozdzielać coś, co i tak już ledwo zipie?

dokładnie. To można zrobić jak już forum wyłączą. :wink:
kurde … może powinienem zainstalować telgrama…

Ale wiecie, ze Discord DP istnieje? :smiley:
Zapraszam

Jeszcze istnieje? Zapomniałem zupełnie, faktycznie było coś takiego kiedyś… Nie wiem po co w sumie. No ale ok, wszedłem z ciekowości po kilku latach i co widzę? Ostatni wpis z maja.
Rewelacja…
Chyba, że chciałeś pokazać istnienie takiego discorda, jako przykład bezsensowności takich platform (i pomysłów) dla forum, to wtedy ok. :smiley:

Przeceniasz moje zaangażowanie :slight_smile:

A to nie jest już prywatka kogoś np. „Apostól” :question: (być może konto dp skasował lub „ół” zmienili w :poop: jak nick @tabulator który był „P!otrk_em”).

@WunderWungiel Ta grupa na Discordzie nie tętni życiem za mocno.

Albo wywalić na Discord wszelskiej maści tematy nieinformatyczne, a tu zostawić ortodoksów.

To nie była moja „prywatka”, skonfigurowałem Discorda przy współpracy z ówczesnymi redaktorami z dp. Ale potem (albo w zasadzie od razu) olali sprawę, więc sobie darowałem i wyszedłem z serwera.
Pomysł tutaj to jest prywatka.

Już nie istnieje. :smiley: Byłem na tym serwerze, który został utworzony wcześniej, sandałem wiało.
Takie serwery nie mają sensu. No chyba, że forum zamkną, jak już wcześniej zostało wspomniane.