Grupy użytkowników na forum

Witam!
Czemu w profilu tego użytkownika dobreprogramy - forum nie wyświetla się informacja że należy on do grupy Moderatorzy? Tylko dopiero wejście w grupę https://forum.dobreprogramy.pl/g/moderatorzy ujawnia to że @LORDEK do niej należy.

Pozdrawiam!

Discourse. :wink:

Ale przecież się wyświetla. I opis (MODERATOR) i ikona moderatora. Nie wyświetla się tylko grupa, bo to jest grupa standardowa, a wyświetlają się tylko niestandardowe.

1 polubienie

@Radek68 To czemu u Ciebie w profilu grupa się pojawia? I np. u @darek719 też. Skoro jest standardowa to nie powinna się wyświetlać w profilu żadnego moderatora.

Pozdrawiam!

Ale inne, niż standardowe, np. HotZlotowicze. Moderator jest z automatu w grupie moderatorzy, więc się nie wyświetla na karcie użytkownika.

1 polubienie

Czyli jak użytkownik należy do dwóch grup np. HotZlotowicze i Moderatorzy to te grupy widać w jego profilu a jak należy tylko do grupy Moderatorzy to wtedy tego w profilu nie widać?

Pozdrawiam!

Moderatorzy - mnie tam wsio ryba - Koledzy. Nie jeden, to drugi ma panel kłopotów. Jest na kim polegać, gdy trzeba.

Trochę tak, trochę nie. Jak należy do jakiejś grupy niestandardowej, to wtedy ona się wyświetla, a trzy kropki umożliwiają podgląd innych grup.
Jak pisałem: Discourse. :wink:

1 polubienie

Nieźle. Aż chyba z ciekawości uruchomię forum Discourse na localhost i przekonam się na własne oczy jak ten skrypt dokładnie działa i jakie ma opcje.

Pozdrawiam!

https://forum.dobreprogramy.pl/g?username=Lordek

Przy okazji ktoś sprzątnął grupę redakcja, podobnie można wywalić 99% /^anon/ z:

https://forum.dobreprogramy.pl/g/bywalcy?filter=anon

Opcjonalnie z:

https://forum.dobreprogramy.pl/g/ColdZlotowicze?filter=anon
https://forum.dobreprogramy.pl/g/HotZlotowicze?filter=anon

Ten temat został automatycznie zamknięty 90 dni po ostatnim wpisie. Tworzenie nowych odpowiedzi nie jest już możliwe.