Grupy w GG

ostatnio przypomniało mi się ze istnieje takie coś jak stwarzanie zakładek w GG żeby porobić sobie grupy ! chciałem stworzyć sobie takie coś mianowicie chce zrobić 2 grupy :

  1. to wszyscy na mojej liście

  2. to numery osób które sprzedają poprzez allegro np na gg doładowania do kont telefonicznych.

zrobiłem sobie grupę wszystko elegancko jest naciskam grupę która nazwałem “Orange” i są tam te numery, ale moj problem polega na tym ze teraz na liście “wszyscy” w tej 1. grupie oczywiście mam tez te numery z Orange które są dopisane do mojego gg … czy jest jakiś sposobi żeby się ich pozbyć z grupy 1 a mieć w grupie nr 2 ?

po pierwsze, poszukaj w opcjach czy nie ma czegos takiego jak “nie wyswietlaj kontaktow tdodanych do grupy na zakladce wszyscy”

a jak nie bedzie czegos takiego, to po prostu utwórz sobie nową grupę, nazwij ją “Znajomi”, i tam dodaj wszystkich poza tymi z Orange

Sprawa prosta - wystarczy kliknąć prawym klawiszem mychy na zbędny kontakt, a następnie na f. edytuj i tam odznaczyć kontakt w grupie w którj nie powinien się znajdować i OK

ad. Zulowski tak to ja tez umiem chciałem porostu nie robić nowej zakładki

ad. Jaziko nie ma takiego czegoś jak ty podałeś … naciskam edytuj i jest w moim gg (6.1 build 157) należy do >> i tam okienko z nazwa tej grupy która ja założyłem ale nie ma ptaszka przy niej czyli nie należy do niej