Grupy w mandriva 2009 PL

Witam kupiłem dzisiaj mandrive 2009 Xtreme i jest problem

Instaluje na partycji D: (70 gb)

Potem trzeba jakieś grupy

Stacja robocza

grafika itp…

zaznaczyłem to co chciałem i błąd za mało miejsca o co chodzi? :confused:

jakie partycje utworzyłeś? trzeba przynajmniej 2 czyli np. ext3 zamontowana na “/” oraz swap-zwykle 2x ilość twojej pamięci ram

wesseb ,

Rejestrując się na niniejszym forum zobowiązałeś się przestrzegać jego regulaminu. Niestety, w tym momencie łamiesz go nie tytułując poprawnie tematu. Proszę więc zapoznać się w pierwszej kolejności z całym regulaminem forum, a następnie używając przycisku zmien.gif

W przypadku zignorowania prośby temat poleci do śmietnika oraz mogą zostać wyciągnięte konsekwencje w postaci ostrzeżenia.

Te grupy to kategorie pakietów które możesz zainstalować. I tak Stacja biurowa zawiera pakiety oprogramowania biurowego, np. OpenOffice, stacja rozrywkowa to gry itd . Do wyboru masz liczne role które może pełnić system po zainstalowaniu. Po instalacji można zawsze doinstalować lub też usunąć wskazane pakiety. W dolnej części okna jest pokazana ilość miejsca którą zajmą wybrane pakiety. Jeżeli wyłączysz zaznaczenia wszystkich grup, uzyskasz możliwość instalacji minimalnej wersji systemu. do wyboru będą trzy opcje: Z X Window - Zostanie zainstalowana minimalna ilość pakietów koniecznych do uruchomienia pulpitu w trybie graficznym. Z podstawową dokumentacją i z minimalna instalacja w trybie tekstowym. Przeczytaj http://www.eioba.pl/a75939/mandriva_200 … _blondynki Na pewno masz Xtreme 2009?