Grupy

co wy na to, zeby na forum były grupy?? np: programiści, forografi, maniacy gier itp ??

Zdecydowanie nie!

Jesteś nowy, więc nie wiesz - że już o tym dyskutowaliśmy w zbliżonych tematach. Nawet i o rangach było…

Poza tym nie wiem - czemu by to miało służyć… :roll:

Z łatwością zorientujesz się chociażby po postach, kto się czym para i w czym lubuje i np. możesz sobie więcej na ten temat pogadać np. na PW lub przez komunikator!

A tak - stanowimy zwartą społeczność… :stuck_out_tongue:

I nasze Forum jest wszechstronne…

Według mnie to nawet niezły pomysł :wink: Może byłoby to małe urozmaicenie :wink:

Pomysł słaby.

Szczególnie grupy które proponuje kolega. Ja zdecydowanie przeciw. :roll:

On tylko propnuje. Przeciez mozna dodac inne

:wink:

Szczerze powiedziawszy…kompletnie bez sensu.

Tylko po co :smiley:

Wszystko by się zamotało - ile roboty …

Nie !

Nie widzę sensu ich wprowadzania.

Forum w obecnej formie działa sprawnie, po dłuższej bytności i zapoznaniem się z postami userów będziesz wiedział kto jest dobry w poszczególnych dziedzinach :slight_smile:

:okulary:

Żeby ten pomysł wypalił trzeba by było podzielić forum na osoby jeżdżące nanartach, tańczące breakdance, i lubiące spaghetti …

Nie ma fizycznej możliwości, na nawet gdyby podzielić na kilka grup to jak spośród ponad 5000 userów wybrać, tych którzy nadają się dodanej grupy ??

A po drugie pomył i tak jest słaby … :?

NIE :smiley:

może i macie racje. ale to tylko pomysł nikomu nic nie każe, :stuck_out_tongue: pogadać se można :lol: jak już się większość wypowie to temat można do archiwum 8)

masz racje , od tego jest ten dzial (o forum) . Ale dobrze jest jak jest , i niech tak pozostanie :wink:

Moim zdaniem jest to nie potrzebne także jestem na nie.

Zapisałbym się do ostatniej grupy… :slight_smile:

A serio mówiąc jestem na NIE :slight_smile: