Gry akcji - Jakie polecacie?

Jakie polecacie fajne gry akcji? Bo pograłbym sobie w coś nowego. W google trochę grzebałem i nic ciekawego nie znalazłem.

Temat rzeka :!: powiedz lepiej w co nie grałeś a ‘‘my’’ powiemy czy warto :stuck_out_tongue:

Call of Duty 4: Modern Warfare, Godfather2, Saints Row2, Mercenaries 2: World in Flames.

saints row 2 ?? :o nieeeeeee oprócz tego że się tnie nawet na najlepszych kompach to chodzimy kimś kto połknął kija od mopa :stuck_out_tongue:

ojciec II lepszy niz pierwsza część ale i tak nic szczególnego mi się tylko fabuła podoba

Mercenaries 2 —> beznadzieja

COD4 —> jak dla mnie genialny i polecam ci tą gierkę

Tak COD4-najlepsza z serii(mam wszystkie)wiem co mówię :lol: Rainbow Six Vegas 1i 2, Ghost Reacon Advanced Warfighter 1i 2, Left 4 Dead, Conflict Denied Ops, Thieff Deadly Shadow, Stalker Cień Czarnobyla,El Matador…i wiele innych. :stuck_out_tongue:

Dzięki. Wiem już w co grać.

ja bym ci jeszcze polecił mafię, może nie ma w niej jakiejś specjalnej akcji, ale jest podobna do GTA :wink:

oczywiście wszystkie wyżej i jeszcze sniper elite:)

A Far Cry 2?

można pograć ale spodziewałem się czegoś lepszego po tych wszystkich zapowiedziach :stuck_out_tongue:

a jeszcze z tego co pamiętam niezłą gierką było just cause miało parę błędów ale ogólnie gierka fajna ,wciągająca i z fajną fabułą

-farcry2 -da się w to pobawić i jest mocno rozbudowana -w swojej kategorii należy napewno do tych lepszych…

Kronicki Ridicka są świetne ale niedługo wyjdzie nowa część a raczej odświerzony ridick , mogę również polecić Kane& linch też spoko , i jest jeszcze tyle tytułów

Call of Juarez , Dead Space , Mass Efect , Kotor 1 i 2 ,

Brothers In Arms: Hell’s Highway

Return To Castle Wolfenstein

Call Of Duty 2

Medal Of Honor Airborne

Są to moje ulubione gry, które jeszcze mi się nie znudziły.

far cry 1 i 2

Cod 4 i 2