Gry bez płyty

Jak w temacie poszukuję programu dzięki któremu będę mógł grać w gry bez płyty.

stworzyć obraz płyty, zapisać na dysku i zamontować w daemon tools

Alcohol

Jeżeli mógłbym ci doradzić to ściągnij sobie programik ULTRA-ISO, lub POWER -ISO który jest bardzo lekki i łatwy w obsłudze dzięki niemu zrobisz sobie obrazy płyty , które następnie zamontujesz na darmowym programie DAEMON Tools Lite ,wszystko to powinieneś znaleźść na www.dobreprogramy.pl. Powodzenia. :smiley: :smiley: :smiley:

Ale gry przeważnie posiadają zabezpieczenie przed kopiowaniem , i nie każdą grę można skopiować(zrobić obraz) :stuck_out_tongue:

i na to jest rada - program ALKOHOL 120% powinien dać sobie z tym radę.Inne programy to CDRWIN , CloneCD ,CloneDvD, zresztą tutaj jest odpowiedź : http://www.searchengines.pl/index.php?a … =81&t=2030. =D> :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :o :o :o :o :o [-X [-X [-X [-X

kliszka jak jesteś taki mądry-to zrób mi obraz(działający)gry np.COD WaW(5) która jest zabezpieczona SafeDic 4.90 lub Infernal(Tages) STALKER CS (StarForce) A te swoje CDRWIN ,ClonCd i resztę to… :stuck_out_tongue:

Jeśli SafeDisc 4.90 to to zabezpieczenie, które jest w MoH: Airborne, to nie jest ono żadnym problemem.

Kolejny mądrala się znalazł =D> 20090209204507ei7.th.jpg Obraz z takim zabezpieczeniem to zrobi przedszkolak. :stuck_out_tongue:

:expressionless: :expressionless: :expressionless: :expressionless: :expressionless: :expressionless:

czy to twoje ‘‘5groszy’’ do tego tematu :?:

Panie…kolego,widzę że się Pan troszkę rozhasał … jeżeli chodzi o płyty zabezpieczone SafeDisc 4.90 . Należy zrobić obraz programem : ULTRA-ISO ,POWER-ISO a następnie ściągnąć cracka do danej gry. Niestety na dzień dzisiejszy nie ma innego sposobu (oprogramowanie które złamałoby w/w sposoby zabezpieczeń ) na rozwiązanie tego problemu.Jest to zapewne pół-środek ale zawsze coś…Nigdy nie uważałem się za wybitną osobowość i specjalistę od tworzenia obrazów płyt. Moja wiedza (może dla Pana -skromna ) nigdy mnie jednak nie zawiodła.A co do Pańskiej skromnej osoby… - cieszę się że tak wybitny ekspert mógł dać Nam -laikom lekcję znajomości obchodzenia zabezpieczeń płyt przed kopiowaniem… =D> =D> =D> =D> =D> =D> :^o :^o

Jeżeli chcesz zrobić obraz płyty po to aby potem zamontować cracka [-X To po co instalować jakiś tam Ultra-Iso , Power-Iso :stuck_out_tongue: Jak wystarczy do tego Nero, a nawet choćby Deamon Tools Lite,który również robi obrazy płyt.

Czym zrobić obraz ? - tak naprawdę nie ma to już znaczenia ,czy to będzie ULTRA-ISO,POWER-ISO ,NERO ,ALKOHOL , itp,itd… Problemem było obejście zabezpieczenia SafeDisc 4.90 .Nie łapmy się za słowa ,bo możemy tak korespondować przez najbliższe kilka tygodni. Jeżeli Cię to zadowoli to na forum przyznam że jesteś GENIUSZEM w sprawach kopiowania i robienia obrazów płyt CD z zabezpieczeniami.Czy już nakarmiłem Twoją próżność ??? :oops: :oops: [-X :^o :^o :^o

Coś z czytaniem u Ciebie nie bardzo - ja w tym poście nic nie widzę o SafeDisc 4.90 :stuck_out_tongue: To moje twierdzenie na Twoją wypowiedz:

Z którego można wywnioskować że wystarczy zaopatrzyć się w wymienione przez Ciebie programy-aby bez problemu kopiować te gry. :!: Co jest moim zdaniem nie znajomością rzeczy i wprowadzeniem w błąd, kogoś nie znającego się na zabezpieczeniach gier. [-X I jeszcze namawianie na stosowanie cracka =D> Nie musisz się tym chwalić , to jest Twoja prywatna sprawa-ale radzę przeczytać regulamin. :!: A mojej próżności jeszcze nie nakarmiłeś , więc schlebiaj mi jeszcze.Pozdrawiam. :stuck_out_tongue:

OT --> Kosz

Szanowny panie ,niczym się nie chwalę ,wyrażam tylko swój pogląd co jest zresztą zgodne z ustrojem który panuje w tym kraju …nie muszę tutaj też udowadniać że programy które wcześniej wymieniłem tworzą obrazy płyt bo do tego zostały stworzone.Jak jesteś taki mądry to odpowiedz koledze co ma zrobić…Ktoś mądry kiedyś powiedział : NIE KŁUĆ SIĘ Z GŁUPCEM ,BO KTOŚ KTO STOI OBOK NIE ZAUWAŻY RÓŻNICY… :lol: :lol: :lol: Mam nadzieja że wypełniłem twoją prożność po brzegi… : :^o :^o :^o :idea: :idea:

Z chęcią zacytował bym jakiegoś filozofa-biorąc przykład z Szanownego Pana-lecz niestety czasy gdy uczęszczałem do szkoły dawno już przeminęły,a nie będę własnych dzieci pytał się czego uczą się teraz w gimnazjum,aby zabłysnąć przed Kolegą jaki to ja jestem oczytany.I nie wiem po co Szanowny Pan nadal udziela się w tym wątku,nic ciekawego tu nie wnosząc :?: Jeżeli po to aby nabijać sobie posty,to proszę mnie do tego nie mieszać.A jak Szanowny Pan ma nadal zamiar mnie obrażać , i krzyczeć na moją skromną osobę , to proszę to czynić na PW-chętnie posłucham durnych wywodów. :stuck_out_tongue:

Dodane 11.02.2009 (Śr) 16:44

Sprecyzuj swój problem-konkretnie jakie gry, gdyż nie każda gra może działać z obrazu płyty.Poczytaj też o programie Game Jackal. :lol: