Gry chodzą jeszcze gorzej niż przed zmianą sprzętu

Siema, wczoraj zmieniałem sprzęt, dokładniej kartę graficzną z geforce 4 mx440 na ati radeon 9800pro 128mb.

I gry powinny chodzić o wiele lepiej lecz chodzą jeszcze gorzej :/, chodzi mi o gta:sa (sa-mp).

Gdy wjechałem na lotnisko lv gdzie było parę ludzi ilość fps zwolniła do 9 fps/s o.O .

Nie wiedziałem za bardzo gdzie umieścić temat.

Pozdro.

Odinstalowałeś stare sterowniki od karty g. i usunąłeś pozostałości programem DC w trybie awaryjnym ? Problem może też tkwić w sterach do tego radka.

Pewnie robiłeś formata.Azainstalowałeś stery do płyty głównej? Mi po foracie też sie ścinały i zainstalowałem te stery i problem z głowy.

D@widoS , niestety nadal się tak tnie :/.

matteo93 , nie nie robiłem formata.

O co może chodzić :/? czy po zmianie grafiki trzeba robić formata czy coś?

No, na pewno nie zaszkodzi, choć ja nie miałem tego typu problemów ze zmianą zintegrowanego GF 6100 na ATI HD 2600 pro, ale może dlatego, że to zintegrowana karta była?

jakie sterowniki zainstalowałeś do tego radka?

czy po ich instalacji przeinstalowałeś DirectX 9.0c?

donkey_PL , usuń poprzednie sterowniki programem Driver Cleaner. Uruchom ponownie komputer.

Pobierz i zainstaluj ATI CATALYST 5.8.

Po instalacji powyższego sterownika i ponownym uruchomieniu komputera, zainstaluj koniecznie najnowsze biblioteki DirectX 9.0c (Instrukcja instalacji bibliotek DirectX 9.0c).