Gry i ciemność

W niektórych grach mam za ciemny obraz nic nie widze.Np.w half life 2 i opcjach rozjasnilem ale nic nie dalo.Monitoru juz wiecej sie nie da rozjasnic.A w ustawieniach karty graf.nie wiem jak tam ustawic aby do gier zadzialalo.GeForce 6600 co zrobic?

a jakie masz stery jak najnowsze to daj jakieś starsze :roll:

Może tak musi być. Grałeś w DOOM 3 ??

Tam jak nie zaświecisz latarką to też niczego nie zobaczysz. Tak musi być.

nie umiesz czytać on ma za ciemny obraz w Half - Lifie 2 a nie w Doom 3 :!: a próbowałeś rozjaśnić obraz w opcjach karty albo na monitorze :wink:

no napisałem ze wiecej nie da rady,nawet z latarka jest słabo

najnowsze stery musza byc najlepsze sa takie

Moze to wina twojego kineskopu :]

Jaką masz jaśność i kontrast? W ogole jaki masz monitor? Może to być też wina tego, że w grze po prostu trzeba grać w ciemnym pomieszczeniu, tak po prostu jest grafa zrobiona?

nvidia5ft.th.jpg

Czy podnoszac na ustawieniach od karty grafiki rowniez nic nie daje ?

Sproboj podniesc sama gamme.

Nastepnie zapisz ustawienia jako swoj profil i ustaw je.

Czy to tez nie zdaje egzaminu ?

ja nawet nie wiem jaki mam monitor bo nic na nim nie pisze :smiley:

sprawdze jeszcze nvidia display

i tu pewnie pies jest pogrzebany, monitor no name, słabe prametry wyświetlania, zużycie kineskopu a efekty masz takie jakie opisujesz.

siada Ci monitor - sąsiad miał podobny problem, Odkąd zaczął mu sie ściemniac to ujechał jeszcze rok i koniec -monit na śmietnik 8)

musisz sobie kupić lepszy monitor albo iść do kogoś co ma lepszy monitor i podłączyć swoiego kompa i wtedy zobaczyć czy jest lepiej czy tak samo :o

Dokładnie, jest prawie pewne, że to monitor.

PS. Jak będzie kupował nowy to kup coś co ma dobre parametry i nie kupuj najmniejszym kosztem, bo jeżeli chcesz żeby Co trochę służył trzeba zapłacić i najlepiej jakąś dobrą firme (czyt. Samsung, Belinea, Iiamaya, Sony ewentualnie Philips, LG, Nec) Nie wiem za dużo na temat tych 3 ostatnich.