Gry i nie realistyczna grafika ( problem z ustawieniami ? )

Witam, mam problem z grami otóż w która bym gre nie zagrał to jest do dupy grafika ;( strasznie nie realistyczna :confused: nawet jak dam na full detale to nic nie daje ;( wiem że coś jest nie tak bo u kolegi jest pięknie a na youtube tak samo … chodzi mi o Gta IV ( średnie detale ) ale np nfs Undercover wszystko na fulla a wygląda jak Maluch racer :confused: Pozdrawiam

A jaką posiadasz kartę graficzną i na czym polega ta “nie realistyczna” grafika ?

Podaj wszystkie tytuły gier w jakich masz taki problem (a przynajmniej 5 które testowałeś ostatnio), podaj dokładną konfigurację kompa, kiedy ostatni raz aktualizowałeś sterowniki i fajnie by było jak byś jakiś screenshot do tego dorzucił - dało by nam to punkt odniesienia o co Ci dokładnie chodzi.

AMD Athlon 5000+ Dual core 2.6ghz @ 3.0ghz

Ram: 2.5GB 800Mhz goodram

grafika: Geforce 7900GS 256mb/256bit

oto link do screenów

http://img704.imageshack.us/gal.php?g=dupa1w.png

nie wiem może to przez monitor? mam GNR 17 cali max 75hz … ;D

oto chodzi że wszystko jest takie jakieś jak w gta San andreas takie byle jakie ;/

No to tak - rzeczy które od razu mi się nasuwają:

  1. nie masz włączonego antyaliasingu i przez to krawędzie obiektów są poszarpane zamiast wygładzone i równe

  2. NFS Undercover NAPRAWDĘ tak wygląda - to jeden z bardziej zjechanych za grafikę/fabułę/realizm NFSów

  3. U mnie te screeny wyglądają normalnie - przynajmniej na moje oko - może to być wina monitora - może źle Ci barwy wyświetla albo coś - prosty test - pożycz monitor od kumpla/przejdź się z komputerem do kumpla i sprawdź czy będzie tak samo

  4. Twoja karta graficzna mogła by być lepsza, ale to nie powinno być problemem akurat w tej kwestii

Jeszcze raz powtarzam - u mnie te screeny wyglądają normalnie - NFS Undercover naprawdę był według mnie i wielu innych graczy krokiem wstecz w tej serii.