"Gry i rozrywka" - nowy dział na forum :)

Nie mam tam dostępu, ale mi to nie zawadza…

nikt na razie nie ma tam wejścia, ale komu to przeszkadza, że sobie ot tam jest?

Moderacja , trzymajcie tak dalej, rozbudowujcie nasze forum =D>

A co ma moderacja do rozbudowy forum ??

Jak już to głos doradczy.

Właśnie próbowałem sie tam zarejestrować i…

nick ok’ haslo ok’ dostarczona wiadomość na skrzynkę pocztowa klikniecie na link aktywacyjny iiii po wpisaniu nazwy uzytkownika i hasla wyskakuje niepoprawna nazwa uzutkownika =D>

ciekawe jak mam zdobyć adres administratora ?? odpisałem na ten sam co dostałem link aktywacyjny i moge se czekać :stuck_out_tongue: #-o

http://www.gamikaze.pl/Kontakt.aspx

xulu , już to zgłosiłem kiedyś na Gamikaze do TomisH’a i napisał że to taki błąd[widocznie go nie poprawił nadal] ale jesteś zalogowany :slight_smile:

Witam:-)

Tak, to był błąd w nadanych uprawnieniach. Teraz już powinno być wszystko ok.

teraz już te działy działają,

szkoda tylko że trzeba sie rejestrować na gamikaze żeby coś pisać,

lepiej żeby można sie zalogować na gamikaze loginem i hasłem z dp, ale to tylko imo

Raczej ciężko byłoby to zrobić - ale nie jest to niemożliwe.

Cały problem integracji tych trzech forów polega na tym, że numery ID użytkowników w bazach wszystkich trzech forów się powtarzają.

Żeby zintegrować te bazy, trzeba by zmodyfikować ID użytkowników Gamikaze i TechIT tak, aby się nie dublowały z tymi na Gamikaze.

Najnowszy użytkownik na DP ( Marzena123 ) ma ID 99658. Można np. zmodyfikować ID w bazie Gamikaze tak, żeby były 6-cyfrowe i zaczynały się od 1, np. xulu - 100448 zamiast 448. Tak samo zrobić z TechIT, tylko zamiast prefiksu 1 zastosować np. 2.

Nie wiem, czy jest to wykonalne w prosty sposób. Jeśli jednak nawet jest, to pojawia się problem z loginami. Wielu członków DP ma konta na Gamikaze i TechIT z tym samym loginem. Trzeba będzie więc albo zmodyfikować nicki, które są takie same na na DP, TIT i Gk, albo zintegrować konta, które mają ten sam nick, tzn użytkownikowi xulu na Gk (ID#448) przypisać jego ID z DP (27458). Nie jest to awykonalne, ale nie wiem czy da się napisać odpowiedni skrypt. Bo robienie tego ręcznie nie ma sensu.

Jeszcze zostają tematy, ale tu nie ma problemu ze zdublowanymi loginami, więc wystarczy tylko dodać określony prefiks przed ID.

nie rozumiem zbytnio tego co pisaliscie to teraz mozna juz pisac w tych działach nowych?

Jak się zarejestrujesz na Gamikaze to owszem, będąc zarejestrowanym tylko na forum DP możesz jedynie przeglądać posty na forum Gamikaze.