"Gry i rozrywka" - nowy dział na forum :)

Witam. Dzisiaj logując się na forum zauważyłem małą zmianę :slight_smile: Otóż powstał nowy dział :smiley: Lecz mam pytanie, czemu nie można wejść do działu “O grach na poważnie” oraz “Gry na PC dla pasjonatów” ? Proszę o odpowiedź przez Administratorów oraz Moderatorów.

Tak, pisze: Nie masz zezwoleń by czytać to forum.

Sprawdziłem i ja również nie mam zezwoleń. :frowning:

No żeby taki XMan nie miał zezwoleń to już paranoja. :slight_smile:

Powinno być gdzieś napisane dla kogo te przywileje inaczej to dla mnie będzie dyskryminacja. :o

Proszę o wyjaśnienie tej sprawy. [-X

Pewnie administracja pracuje jeszcze nad tym działem, zakłada tematy typu regulamin.

A więc jak tak robi to by może powiadomiła użytkowników a nie że Administracja tworzy dział a użytkownik nie ma do niego dostępu… Moim zdaniem Administratorzy źle postąpili nie dając nam żadnej informacji na temat braku dostępności do danego działu…

david nie mow tak o adminach

byc moze ze wlasnie robili to juz chcieli dac przysłowiowe " OK " a tu nagle dziecko spadlo z łóżka i do lekarza albo cos tam =D wiec wiesz… Make Peace :d

Racja - może tak być.

Wiem to ze swojego doświadczenia.

Mnie często pies drapie po rękach żeby się z nim bawić akurat w tym czasie jak klikam na forum i muszę szybko kończyć. :smiley:

Przebaczam ale czekam na wyjaśnienia… :slight_smile:

I już narzekania…

  1. Cały czas trwają prace nad forum więc różne funkcjonalności mogą się co jakiś czas pojawiać

  2. Nowe działy, to faktycznie tylko linki do forum gamikaze.pl - kto nie jest tam zarejestrowany to sobie może :stuck_out_tongue:

  3. faktycznie na chwilę obecną zwykli użytkownicy nie mają uprawnień …ale prace trwają, cierpliwości.

Narwańcom proponuję wejść bezpośrednio: http://forum.gamikaze.pl

o jeju, poczekajcie te kilka godzin,

ktoś chce dać coś nowego ludziom, to oni od razu jadą na niego

Dzięki za info - teraz już wszystko jasne. :spoko:

Uzbrajamy się w cierpliwość.

Brawo za nowy dział na naszym forum. :brawo:

dać palca a odgryzą całą rękę xD

Nie podoba mi się kolejność kategorii - wydaje mi się, że gry powinny być poniżej działu “Na luzie”. Ponieważ jednak dział “Na luzie” jest w jednej kategorii z działem “Śmietnik”, który wypadałoby żeby był na końcu, proponuję przenieść śmietnik do kategorii “Serwis dobreprogramy” i przenieść ją na sam dół.

Kolejność byłaby taka:

  • Inne

|-Na luzie

|-Telefonia komórkowa

-Gry i rozrywka

|-Gry na dobrychprogramach

|-O grach na poważnie

|-Gry na PC dla pasjonatów

-Serwis dobreprograqmy

|-O vortalu

|-O forum

|-Śmietnik

Inne rozwiązanie to takie, aby przenieść “Na luzie” do “Gier i rozrywki”. Przecież ten dział wiąże się z rozrywką.

Jakoś nie mogę się przyzwyczaić do tego, że gry mam wyżej niż działy bardziej związane z DP.

Nie “narzekania” Panie Moderatorze tylko po prostu chcemy wiedzieć czemu nie ma dostępu. Dział niby jest ale dostępu nie ma więc coś jest nie tak #-o

Bo:

ja jestem zarejestrowany na gamikaze i nie mam uprawnień do forum ale nie będę narzekał i poczekam :slight_smile:

Tylko że tak prawdę mówiąc, to “Na luzie” to swojego rodzaju otwarty “Śmietnik” - więc dobrze że są w jednej kategorii.

poza tym “Na luzie” to nie tylko rozrywka ale wszystko co nie daje się zakwalifikowac do innych działów. :wink:

Ale działy dotyczące froum i Vortalu chyba są nieco ważniejsze, więc dobrze by było żeby były przed grami.

BTW to niby wprowadzone przekierowania do forum Gamikaze są nieco irytujące jak parkatycznie nikt poza zarządem forum i vortalu nie ma do nich dostępu, nie lepiej by było do czasu ich uaktywnienia całkowicie je ukryć ??

Albo idąc za ciosem tutaj całkowicie zlikwidować dział gry i zostawić tylko informację i przekierwanie na forum Gamikaze.

BTW 2 Ważniejszym z punktu interesów Vortalu DP było by połączenie z forum Techit.

To tylko moje sugestie.

Racja, ten dział nam - zwykłym użytkownikom TYLKO zawadza!

Mów za siebie…

Nook , chodzi o dział “GRY I ROZRYWKA”, wcześniej czyli dział gry w offtopie lepiej wyglądał.

A jak ty nook masz uprawnienia to nie jesteś zwykłym userem.