Gry komp. w świecie Forgotten Realms

Witam.

Mam do Was prośbę: możecie wymienić tutaj gry komputerowe których akcja rozgrywa sie w świecie Forgotten Realms? (poza SpellForce)

Z góry dzięki.

Witam,

google-> forgotten realms games.

http://www.cc.jyu.fi/~tojan/fore/forefa … ave%20been

http://en.wikipedia.org/wiki/Forgotten_ … ideo_games

maniooo , dzięki wielkie. To jużduże coś, tylko że:

.

To teraz mam prośbę taką: prosze o podanie tytułów gier rozgrywających się w świecie Forgotten Realms wydanych po 2003 roku.

nie zauważyłem w tych linkach Planescape Torment (choć może jest wymieniony) <- do dziś oryginał stoi na półeczce.

napewno warto przejść całą klasykę:

Baldur’s Gate 1 + dodatek & Baldur’s Gate 2 + dodatek

Planescape Torment

Icewind Dale 1 + dodatki & Icewind Dale 2

no i oczywiście

Neverwinter Nights (silnik 3D + zasady 3 edycji D&D = miód) + oba dodatki (z tego ostatni powstał w 2004 roku). nie wspomne już o tysiącach darmowych modułów, które można ściągać z internetu.

naprawdę warto przejść. teraz te gry można dostać za grosze, więc tym bardziej zachęcam do kupna.

pozdro.

Znalazłem jeszcze jedną ciekawą pozycje - Forgotten Realms: Demon Stone. Scenariusz do niej napisał sam Salvatore , wiec powinno być ciekawie.

po screenach wygląda na zwykła “nawalanke”. później przeczytam jakieś recki, bo może się mylę.

jeżeli byś ją dorwał, to opisz wrażenia :slight_smile:

Nie mylisz się. To jest nawalanka :slight_smile:

Pewnie szybko to nie nastapi. Nie było nawet oficjalnej premiery tej gry w Polsce, ale na Allegro można ją dorwać.

Teraz kupiłem sobie SpellForce: Zakon Świtu i trochę potrwa zajim z tym skończe :). Następna w kolejce jest SpellForce2. A że czas uza dużo nie mam (praca), to zanim to pokończe, to …

Zdravim

Niestety muszę Cię zmartwić, ponieważ SpellForce nie rozgrywa się w świecie Forgotten Realms. Może i ma podobne stworki ale to zupełnie inna bajka.

Planescape Troment tez nie jest w tym swiecie. Jesli sie nie myle swiat to Sigil. Swoja droga…wedlug mnie najlepszy crpg na pc.