Gry mi się tną

Witam pisze tutaj gdyż mam pewien problem.

Od jakiegoś czasu tną mi się wszystkie gry jakie gram nawet te na słabych wymaganiach które kilka miesiecy wczesniej chodziły płynnie i bez zarzutu. a teraz gdy włączam gre np. Need For Speed MW. Gdy gram co chwile zacina mi się co jest bardzo denerwujące tak samo mam z CS 1.6 steam oraz GTA SA

Jak moge to naprawić żeby gry chodziły płynnie i bez zarzutu.

Prosze o odpowiedz

Pozdrawiam

Sterowniki. Jeśli ostatnio instalowałeś nowe a przed instalacją działały gry lepiej to wróć do starszych wersji.

Oczyść kompa ze zbędnych procesów może cos w tle zużywa dużo zasobów i przez to gry zwalniają.

Sprawdz czy nie masz jakiegoś świństwa na kompie.

  1. Otwórz blaszaka i pogoń kurz :slight_smile: Wyssij wszystko z radiatorów zza wiatraczków itp. Tylko jak się nie znasz to lepiej nie odkręcaj radiatorów i chłodzeń bo najlepiej po tym zmienić pastę, więc po prostu na razie tylko powysysaj kurz.

  2. Jaki masz PC (bebechy)??

  3. Ctrl + Shift + Esc i zobacz ile tam czego zużywa

Tylko że ja własciwe wgrałem sterowniki tylko do dźwieku i to z płyty od płyty głównej bo mam wspólne

a kompa to tak

Płyta główna Gigabyte model GA-7s748 2 kosci ramu 256 i 512

grafika Geforce 7600

Zrób jeszcze to :twisted: :twisted: :wink:

Dodane 10.12.2010 (Pt) 18:30

PS: Ten PC to już nie jest prima sort ale cs 1.6 ciąć się nie powinien :wink: (choć może się nie tnie tylko to są lagi)

Ogólnie jest to rupieć i nie ukrywam tego dlatego gram w te starsze gry które wczesniej chodziły bez zastrzeżeń a cs-ie nie są to lagi gdyż ping mam 10-20 a fps 100 .

nie wiem co mam robić z tym a strasznie mnie to juz denerwuje

ZRÓB TO