Gry mi się zacinaja

nie wiem co się stało, bo kiedys gry chodziły mi bezproblemowo. A teraz jak instaluje jakieś gry to nawet na najmniejszych wymogach mi sie zacinaja. I czasami mam tez taki problem ze na chwile mi sie zatnie komp i klawiatura ani myszka nie dziala. Kiedys instalowalem jeszcze windowsa Sajber edition v2 i wtedy zaczal sie ten problem, ale zrobilem instalke nowego windowsa xp i problem nie znikł. Moze to wina sterów?

Oto mój komp:

płyta Główna: GA-M68SM-S2;-socket AM2, chipset nVidia GForce 7025+630a

Procesor: ATHLON 64 LE-1600 (45W) socket AM2 2.02 GHz

pamięć: DIMM 1 GB DDR2, DIMM 2GB DDR2

System: Windows Xp professional SP3

Pomóżcie mi… proszę

Dziwisz się że na takim konfigu Ci gry ścinają?

Bo ja nie ;p

Dodane 07.07.2010 (Śr) 21:38

powiedz jeszcze jakie to gry ;p

np. Nfs carbon, albo most wandet. i nawet pes 2010 mi sie tnie.

a simsy 3 beda mi chodzic?

ym, mam dużo mocniejszego kompa i też te gry mi tną czasami ;]

o simsach zapomnij.

tu masz stronkę na której możesz sprawdzić co Ci pójdzie ;]

http://cyri.systemrequirementslab.com/CYRI/intro.aspx

Będą, ale jak? Możesz spróbować. Kup nowego kompa (nie z supermarketu!).

Wiedziałem że powiecie żeby wymienił kompa bo jak się ktoś nie zna tak jest na tym konfigu NFS Most Wanted i Carbon powinny chodzić minimum na średnich detalach a PES 2010 na low bez ścin.Zainstaluj najnowsze stery do grafy.

A podasz mi te stery bo nie moge znalesc

To te stery http://www.nvidia.pl/object/geforce_not … ta_pl.html

Kpisz?

Na 1 rdzeniowym procesorze i zintegrowanej grafice?

wy mieliscie mi doradzic co mam zrobic ze gry mi sie zacinaja, bo one kiedys chodzily bezproblemu a teraz wszystko sie tnie. :oops:

Dodane 08.07.2010 (Cz) 7:59

zle stery

Nowsze gry mają coraz większe wymagania - dlatego się zacinają i odczuwasz spadek FPS. Poza tym mi na kompie ze zintegrowaną grafą i lepszym prockiem Most Wanted wieszał się na low.

Jezu panie ty widzisz i nie grzmisz,nie umiecie czytać on pisze że kiedyś te gry mu dobrze chodziły a teraz tną, wy w ogóle czytacie posty czy tylko byle coś napisać i mieć więcej postów w profilu(w tym dziale i tak nie zalicza) :smiley:

wiktor96 masz racje oni wcale nie czytaja…tylko zeby cos napisac…

Zal mi was. kiedys te gry chodzily bezproblemowo

ja się tylko dziwie jak na takim shicie gry działają ;p

@up Ja też. Może ktoś mu procka podmienił na gorszego, ukradł grafę i RAM. xD

wiktor96 , to ty nie potrafisz czytać. On napisał, że gry kiedyś chodziły bezproblemowo. My nie wiemy, czy te, czy inne. Kiedyś gry miały mniejsze wymagania - logiczne.

maniut96 , wejdź w menedżera urządzeń i sprawdź czy masz znaki zapytania albo czerwone krzyżyki.

nic nie ma czerwonego

Dodane 09.07.2010 (Pt) 12:43

nic nie ma u menadzera urzadzen.

czasami dysk się wyłącza i jest chwila zacięcia,przestaw wyłączanie dysku na nigdy.