Gry mi się Zawieszają

Witam Wszystkich ! mam duży problem z moim komputerem ponieważ od kupna komputera niektóre gry mi się bardzo zawieszają nawet Gry które mają bardzo słabe wymagania :frowning: oto gry które mi się zawieszają: Max Payne 2,Bus Driver,Marble Blast,Resident Evil 4,Prisoner of War,Tomb Raider Legend i wiele innych i do tego na Zmniejszonych Detalach,Szczegółów i Rozdzielcość najmniejsza jaką się da ! :-x nawet GTA SAN mi się zawiesza w Sytuacjach np Ujrzanie Dymu w ostatniej misji miałem zrobić Formata ale nie wiem czy może mi pomóc a oto opis komputera:

Amd Athlion 64 X2 Dual Core Processor 4600+

2.41 Ghz 1 GB RAM Karta Graficzna GeForce 6150 Se Windows XP Home Edition Service Pack 3 w tym wgrane najnowsze sterowniki i DirectX 9.0

proszę was o pomoc :frowning:

PC już prima sort nie jest

zaktualizuj stery, dx otwórz i przeczyść komputer w środku z kurzu i jak to zrobisz zassij to http://www.idg.pl/ftp/pc_22013/Game.booster.13.html

PS: pewnie dawno nie robiłeś formatu więc by się przydał

przecież mam najnowsze sterowniki to jak mam je zaktualizować ? a kompa przeczyszczałem przed formatem którego robiłem 2x miesiące temu lub 1 miesiąc temu a jak mi wiadomo Game Booster to jakaś podróba bo to testowałem i nic nie pomogło :frowning:

http://www.nvidia.pl/Download/index.aspx?lang=pl

ustaw swoją grafę i zassij

niestety nic mi to nie pomogło :frowning: tylko szybciej się save wczytują itp a tak to jak się zawiesza to tak zostało :frowning:

Przejrzyj logi błędów w Windowsie.

Wg mnie prawdopodobnie jakieś sterowniki Ci się gryzą i to powoduje problem.

Poza tym sprawdź w Menadżerze Sprzętu czy masz wszystko zainstalowane i nigdzie nie wisi “Inne urządzenia”.

ja nie mam żadnego Menadżera sprzętu i nie wiem gdzie są logi windowsa i jak je sprawdzić

Całkiem wiszą że trzeba resetować kompa?

Ile przydzieliłeś RAM dla karty?

Wchodzisz do BIOSu: Advenced BIOS Features -> Frame Buffer Size, ustaw 128MB więcej nie ma sensu, do biosu wchodzi się zwykle klawiszem Delete, zapis ustawień F10

miałem ustawione na 64M ustawiłem na 128 M i żadnych zmian :cry:

Komp zasyfiony i tyle.

jak nie ma rady to format powinien pomóc :frowning:

Nie format, tylko dajesz logi do sprawdzenia na forum i sie dowiesz czy to to.

a skąd mam te logi wziąść jak nie wiem gdzie są ! :roll:

ja mam chyba Płyty główne ze zintegrowaną kartą graficzną NVIDIA

Co? ;|

Wchodzisz do działy Bezpieczeństwo, dajesz w temacie log z programu OTL, piszesz co sie dzije z kompem.

Tu masz jak go użyć:

otl-gmer-rsit-dss-inne-instrukcje-t370405.html

oto logi: http://wklej.org/id/443342/

Prędzej w bezpieczeństwo dostaniesz odpowiedz czy masz jakieś ‘‘gratisowe’’ programy. Jedyne co mogę doradzić po obejrzeniu tego loga:

  • wydaje mi się że nie masz żadnego antywirusa, zainstaluj darmowego Avasta

  • Zaktualizuj system do Service Pack 3 + inne poprawki

Przeskanuj kompa Malwarebytes Anti-Malware, trialem płatnego antywirusa np Nortona AV/360 lub Nod32, potem na stałe Avast, nie instaluj dwóch antywirusów.

Co do śrubki to ona na pewno nie ma wpływu na zamulanie kompa.

format powinien na 100% pomóc nie ma innej rady potem wgram service pack 3 i te inne poprawki i powinno być GIT !

Ale to jak już to wszystkie dyski sformatuj.

format też nie pomaga proszę o pomoc