Gry - Myszka się zacina podczas grania

Witam , mam problem mianowicie moja myszka Razer Deathadder , sterowniki najnowsze , zacina się czasami podczas gry , jeśli jest ustawiona na wysokim bądź niskim priorytecie ? co to może być?

Karta Graficzna GeForce Fx 5200

W jakiś konkretnych tytułach czy w każdej jednej grze?

Jaki windows? Jaka reszta kompa?

Ten problem zaczął się pojawiać od jakiegoś czasu czy występował już wcześniej?

Od jakiegoś czasu , we wszystkich grach prawie , Windows XP SP3

Intel Pentium 4 3.0GHz

RAM 2x 512

GeForce FX 5200

Możliwe, że to wadliwa sztuka - reklamacja?

Jeśli nie to:

Być może ten komputer jest za stary i sterownik myszki nie kumkając się z procesorem lub ram’em szwankuje.

:arrow: spróbuj przestawić ustawienia w grze na minimum all i zobacz jak często tnie - potem weź na max i też zobacz - jeżeli rozrzut czasowy jest spory znaczy, że to procesor (powtórz test z kilkoma grami dla pewności).

nie jest wadliwa , na poprzednich myszkach tez tak miałem.

…Czyli to wina sprzętu.

No więc pobawmy się w detektywa ;] :

Teoria 1 : :arrow: Gniazdo PS/2 lub USB pod które podpinasz myszkę jest uszkodzone. Podłącz mysz do innego gniazda i sprawdź czy problem nadal występuje.

Teoria 2 : :arrow: (mało prawdopodobna) Źle kontaktujący (mówiąc potocznym językiem) “kabel” na płycie głównej - gdy prąd (impuls wysłany przez myszkę) biegnie po takim kablu i nagle napotyka naderwanie może je przeskoczyć lub nie(coś jak źle kontaktujące słuchawki), w czasie dłuższego kryzysu masz wrażenie, że mysz się zacina.

Teoria 3 : :arrow: Na powierzchni na której trzymasz mysz powstały rowki - jakieś małe wgłębienia - czujnik myszy napotykając takie wgłębienie dostaje świra.

Przyjemnego sprawdzania :stuck_out_tongue:

Niedawno jak oddawałem kompa do naprawy to facet coś mówił o tym gnieździe USB , że coś jest z nim nie tak.

O kurde widzę rendgenem na pół polski -.- Więc gostek mówi ci, że masz uszkodzone gniazdo USB a ty jak gdyby nigdy nic podłączasz do niego mysz i prosisz o pomoc -.- Boshe daj mu musk ![-o<

O.o zaczyna się, oby moje prośby zostały wysłuchane. Dajcie tu jakiegoś moda, inkwizytor musi go napiętnować ;]

ale tak poza tym to co to jest:

nie wcale nie mówił - jak “coś jest z nim nie tak” znaczy, że jest uszkodzone - trudne no nie? + nie jestem pedałem - jak masz kompleksy to idź do psychiatry :stuck_out_tongue: