Gry na bardzo słaby komp

(Wasił) #21

jeszcze jak lubisz strategie turowe to Disciples 2 - świetna gra

(Siera) #22

Oj jest wiele gier, które mogą pójść na tym komputerze :wink: Sam mam o wiele lepszy komputer ale bardzo często grywam sobie również w takie słabsze gierki bo są bardzo grywalne i po prostu dobrze mi się w nie gra.Polecam
Age of Empires I oraz II
Heroes III
Torment
Baldurs Gate
Seria Icewind Dale
Dungeon Keeper
Wydaje mi się również, ze jedynka Diablo również powinna dobrze chodzić.

(Seba228215) #23

Pet Soccer, Crazy Soccer Mundial, Lego Soccer Mania, zawsze też można użyć emulatora i pograć w gierki na pegasus czy Sega Genesis. :joy: Jak widać sporo jest fajnych gierek przed tymi z 2004 roku. To były czasy.

(Parkicz) #24

GTA SA, CS 1.6, Doom 1 i 2, GTA III, Need For Speed: Hot Pursuit, Age of Empires, Unreal Tournament…

(lordjahu) #25

Na GoGu masz wiele takich perełek

cs 1.6 na tym chodzi w 30fps.kup lepszy procek i kartę.

(panicagaming) #27

Odezwał się ten co od 3 miesięcy wierci dziurę w brzuchu, ale nie wymieni grafiki jak wszyscy radzą.

1 Like

Wiesz co to nie była kwestia karty i wydajność.Po prostu ja słabo gram.miałem w cs go od 65-80 na moich ulubionych mapach.na średnich mam stałe 60.więc to po prostu ja mało czasu gram ,a do karty muszę dozbierać.na razie kupiłem zasilacz,dysk ssd,chłodzenie.zostało mi 228zł. Nie ma dobrej karty w tej cenie?

(gom1) #29

750-tka.

muszę mieć fakturę wat

(gom1) #31

To kup od firmy, która handluje używkami.

nie ma w tej cenie około 300zeta na aligro.a na olx nie chce

(marcin20000) #33

SSd jeszcze “od biedy” zrozumiem, ale po kaktusa kupiłeś chłodzenie na quada? Jak działało dojechać dziada i tyle :wink:

(gom1) #34

Kaktus myśli przyszłościowo, jak ja. Mój “kład” też dostanie nowe chłodzenie :wink:

kopiłem cichsze i wydajniejsze.po za tym jest różnica 30 stopni ,a 40 stopni

Do tego chce podkręcić procesor

(Seba228215) #37

“Podkręcić procesor”
A jesteś na tyle zaawansowanym użytkownikiem, żeby to zrobić? Trzeba dokładnie wiedzieć na ile możesz sobie pozwolić, aby było bez uszkodzenia sprzętu. :grin:

(mirektopolanek) #38

Heroes III
Dragon Age pierwsza część
Age of Empires II
Wiedźmin jedynka
Baldurs gate, icewind dale, torment oraz inne starsze gry rpg ( sam sobie czasami je odpalam pomimo posiadania dobrego laptopa bo fabuły mają świetne).
Ewentualnie zejdź z komputera i poszukaj sobie jakiejś planszówki do pogrania https://zagrano.pl/gry/gry-planszowe/

(gom1) #39

Pixel Dungeon :slight_smile:

(nintyfan) #40

Jakieś parę lat temu był news o tym, że firma Intel planuje zintegrować swoje procki z GPU AMD. Nie wiem jednak, jak stary jest ten komp.

EDIT: Przeczytałem wszystkie wpisy i faktycznie polecam Baldura i Icewind Dale, a do tego NeverWinter. Nie wiem, jak Ci te gry będą działać na tym kompie, ale są fajne. Dodatkowo Dungeon Keeper i Original War.
Jak nie chcesz aktywować systemu, to możesz zawsze przetestować jakąś dystrybucje GNU/Linux. Niekiedy trzeba się użerać, by móc pograć, ale czytaj dalej. Najlepiej Ubuntu lub Mint, bo wtedy GOG zapewni Ci wsparcie dla takich gier, jak Icewind Dale i Baldura (w obu przypadkach EE). Orginal War na Steamie ponoć działa dobrze, ale nie odtwarza filmów. Oczywiście - GOG zapewnia wsparcie też dla innych gier na Ubuntu i Mint.