Gry na bardzo słaby komp

jeszcze jak lubisz strategie turowe to Disciples 2 - świetna gra

Oj jest wiele gier, które mogą pójść na tym komputerze :wink: Sam mam o wiele lepszy komputer ale bardzo często grywam sobie również w takie słabsze gierki bo są bardzo grywalne i po prostu dobrze mi się w nie gra.Polecam
Age of Empires I oraz II
Heroes III
Torment
Baldurs Gate
Seria Icewind Dale
Dungeon Keeper
Wydaje mi się również, ze jedynka Diablo również powinna dobrze chodzić.

Pet Soccer, Crazy Soccer Mundial, Lego Soccer Mania, zawsze też można użyć emulatora i pograć w gierki na pegasus czy Sega Genesis. :joy: Jak widać sporo jest fajnych gierek przed tymi z 2004 roku. To były czasy.

GTA SA, CS 1.6, Doom 1 i 2, GTA III, Need For Speed: Hot Pursuit, Age of Empires, Unreal Tournament…

Na GoGu masz wiele takich perełek

cs 1.6 na tym chodzi w 30fps.kup lepszy procek i kartę.

Odezwał się ten co od 3 miesięcy wierci dziurę w brzuchu, ale nie wymieni grafiki jak wszyscy radzą.

1 polubienie

Wiesz co to nie była kwestia karty i wydajność.Po prostu ja słabo gram.miałem w cs go od 65-80 na moich ulubionych mapach.na średnich mam stałe 60.więc to po prostu ja mało czasu gram ,a do karty muszę dozbierać.na razie kupiłem zasilacz,dysk ssd,chłodzenie.zostało mi 228zł. Nie ma dobrej karty w tej cenie?

750-tka.

muszę mieć fakturę wat

To kup od firmy, która handluje używkami.

nie ma w tej cenie około 300zeta na aligro.a na olx nie chce

SSd jeszcze “od biedy” zrozumiem, ale po kaktusa kupiłeś chłodzenie na quada? Jak działało dojechać dziada i tyle :wink:

Kaktus myśli przyszłościowo, jak ja. Mój “kład” też dostanie nowe chłodzenie :wink:

kopiłem cichsze i wydajniejsze.po za tym jest różnica 30 stopni ,a 40 stopni

Do tego chce podkręcić procesor

“Podkręcić procesor”
A jesteś na tyle zaawansowanym użytkownikiem, żeby to zrobić? Trzeba dokładnie wiedzieć na ile możesz sobie pozwolić, aby było bez uszkodzenia sprzętu. :grin:

Heroes III
Dragon Age pierwsza część
Age of Empires II
Wiedźmin jedynka
Baldurs gate, icewind dale, torment oraz inne starsze gry rpg ( sam sobie czasami je odpalam pomimo posiadania dobrego laptopa bo fabuły mają świetne).
Ewentualnie zejdź z komputera i poszukaj sobie jakiejś planszówki do pogrania https://zagrano.pl/gry/gry-planszowe/

Pixel Dungeon :slight_smile:

Jakieś parę lat temu był news o tym, że firma Intel planuje zintegrować swoje procki z GPU AMD. Nie wiem jednak, jak stary jest ten komp.

EDIT: Przeczytałem wszystkie wpisy i faktycznie polecam Baldura i Icewind Dale, a do tego NeverWinter. Nie wiem, jak Ci te gry będą działać na tym kompie, ale są fajne. Dodatkowo Dungeon Keeper i Original War.
Jak nie chcesz aktywować systemu, to możesz zawsze przetestować jakąś dystrybucje GNU/Linux. Niekiedy trzeba się użerać, by móc pograć, ale czytaj dalej. Najlepiej Ubuntu lub Mint, bo wtedy GOG zapewni Ci wsparcie dla takich gier, jak Icewind Dale i Baldura (w obu przypadkach EE). Orginal War na Steamie ponoć działa dobrze, ale nie odtwarza filmów. Oczywiście - GOG zapewnia wsparcie też dla innych gier na Ubuntu i Mint.