Gry na bardzo słaby komp

Zna ktoś jakieś gry które wejdą na tego starocia ze zintegrowaną kartą graficzną?

Doom 1 i 2 pójdą bez zająknięcia :slight_smile:

a jeszcze jakieś propozycję ? bo jakoś nigdy mnie te doomy nie kręciły ;D

To może napisz co Cię kręciło.
Fallout 1 i 2
HoM&M 3, 4 i pewnie 5 też da radę.

Wszystkie gry z datą premiery poniżej 2004 roku moim zdaniem :slight_smile:

Jaką tam integrę masz dokładnie? Intel, nVidia czy ATI?

Jakim cudem w procesorze Intela może być integra innej firmy niż Intel?

Kolega widać bardzo młody, i nie pamięta czasów, gdzie zintegrowane GPU były montowane w chipsecie płyty głównej? :wink: I w czasach LGA775 robili je niemal wszyscy - poza Intelem, także nVidia (nForce) czy wtedy jeszcze ATI (Radeon Xpress), a nawet takie twory jak SiS czy VIA (chociaż oni chyba nie mieli układów graficznych).

2 polubienia

Młody to niezbyt, ale faktycznie nie pamięta :slight_smile:

Młody to pojęcie mocno względne. :wink: Dla 40 latka ja będę dzieckiem, a dla mnie 18 latek jest młody (i właśnie może nie pamiętać takich czasów, a przynajmniej jako 8-latek wtedy, miał gdzieś co ma w obudowie komputera :joy:).

w tym kompie jest geforce 7100 :wink:

Oj z grami będzie ciężko, może w 3D Morrowind Ci pójdzie :wink: Ze strategicznych/RPG/ekonomicznych Europy Universalis i HoI (1 i 2), Simsy (1), JAGGED ALIANCE 2, Diabli 1 i 2, Baldurs Gate 1 i 2, Setlersy I-IV, Pharaon, Zeus, NOX (RPG), ORIGINAL WAR (great!), tyle co pamiętam :wink:

1 polubienie

Wcześniej aktywuj system, bo niedługo w nic nie pograsz :smiley:

Jak na moje oko to: , Red Alert, Icewind dale, dalej niestety 2 pytajniki: Neverwinter nights, Quake 3 arena (z botami bo z botami, ale zawsze):smiley: .

A skoro mowa o grach, to jeżeli chcesz go dłużej/intensywniej wykorzystywać, to popytaj znajomych czy jakiegoś Radeona 5450 nie mają na zbyciu za puszkę coli :wink: Byś sobie pograł w gry na Ultra i ze 3-5 lat nowsze :wink:

Zawsze można przejrzeć lokalny OLX, za grosze da się takie starocie dostać :slight_smile:

Ostatnio “wyrwałem” w gratisie od gościa, któremu ulepszałem kompa :joy:

Amen. :wink:

Dodam Dungeon Keeper 2

sprecyzuj gatunek, z tych co znam to tak: jeśli strategie to przegenialny Warcraft III, oraz Age of Mythology. Te gry pójdą bez problemu. Ze strzelanek to pewnie Quake III i może pierwsze części Medala i CoD. RPG to wszystkie stare ale bardzo grywalne 2D czyli np. seria Baldur’s Gate i Icewind Dale. Może pójdzie Gothic 2 albo Morrowind. Ogólnie dla tych strzelanek i trójwymiarowych RPG wąskim gardłem będzie grafika. Jak coś to mam gtx 650 na sprzedaż w spoko pieniądzach. Pozdro