Gry na całym ekranie

Zgrałem sobie pare gier z kompa na Nokie 6230i ale jest mały problem bo niektóre z nich pojawiają się tylko na 1/4 lub mniej ekranu w lewym,górnym rogu.Nie wiem o co chodzi… :? Wie ktoś jak to zrobić żeby gra była na CAŁYM ekranie?

Prawdopodobnie gry, które nie otwierają się na pełnym ekranie nie były projektowane dla 6230i, tylko dla innych telefonów. A ponieważ rozdzielczości wyświetlaczy są różne, to gra może być “obcięta”, lub odwrotnie - może być jeszcze wolne miejsce.

Złączono Posta : 12.11.2006 (Nie) 2:53

Prawdopodobnie gry, które nie otwierają się na pełnym ekranie nie były projektowane dla 6230i, tylko dla innych telefonów. A ponieważ rozdzielczości wyświetlaczy są różne, to gra może być “obcięta”, lub odwrotnie - może być jeszcze wolne miejsce.

Złączono Posta : 12.11.2006 (Nie) 2:53

Prawdopodobnie gry, które nie otwierają się na pełnym ekranie nie były projektowane dla 6230i, tylko dla innych telefonów. A ponieważ rozdzielczości wyświetlaczy są różne, to gra może być “obcięta”, lub odwrotnie - może być jeszcze wolne miejsce.

Złączono Posta : 12.11.2006 (Nie) 2:56

Prawdopodobnie gry, które nie otwierają się na pełnym ekranie nie były projektowane dla 6230i, tylko dla innych telefonów. A ponieważ rozdzielczości wyświetlaczy są różne, to gra może być “obcięta”, lub odwrotnie - może być jeszcze wolna przestrzeń.

Złączono Posta : 12.11.2006 (Nie) 2:59

Niestety, nie mogę tego poprawić :-x , chociaż się starałem…

Hmmmm no tak,w sumie właśnie tego się spodziewałem-nie ten model koma.

Dzięki Senshiro.