Gry na laptopie problem!

Witam wszystkich użytkowników forum i prosze nie odpowiadać głupio w tym poście.

A więc tak;

Procesor; Intel® Core Duo CPU T2300 1,66 GHz

Pamięć; 1 GB RAM

Karta graficzna; Mobile Intel® 945GM/GU express chipset family

Chodzi mi o gry typu SWAT 4 , Lineage2 (oprócz tibi)

Pozdrawiam i czekam na odpowiedź. :roll:

No nie wiem czy na tym, sobie w coś pograsz (oprócz tibi).

Hm… Niestety ten laptop nie nadaje się do dobrych i wymagających gier. No ja nam komputery, na których Tibia nie chodzi a w COD2 mogę pograć :PP. Niestety z taką kartą graficzną nie poszalejesz ja mam podobny układ tylko że 965. LineAge II i SWAT mogą chodzić, ale tylko gdy uruchomisz na totalnie minimalnych ustawieniach. Najlepiej w okienku na czystym WinXP. Jest duża szansa, że te gry ruszą pod Linuxem, przez play on linux. Niestety instalacja sterowników może być kłopotliwa.

Lineage 2 nie chodzi właśnie i tu jest klops…

A z kąd moge pobrać takie stery ? [nie znam się na laptopach bo nie dawno sobie zakupiłem i nie wem co i jak… Windows Viste mam.] poprubuje na własną ręke… różnych gier tylko nazwy bym prosil ;]

chodzi mu o to żeby zainstalować stery z grafy do linuxa… i na linuxie grać a nie na viście :stuck_out_tongue:

a mógłby mi ktoś podać te stery jakie pobrac? albo link? Bo nie mam pojęcia jakie pobrać żeby nie były za słabe ani za dobre.

Wiem że to troche dziecinnie wygląda ale nie mam zielonego pojęcia. :x

ale i tak sobie nie poradzisz z instalacją :slight_smile: tam nie ma klikaj tylko dalej :slight_smile:

masz w ogóle kubuntu albo ubuntu?

A to tylko Ubuntu jest systemem linuksowym?

Debiana czystego najlepiej :shock: