Gry na mój komp

Witam ! Tak się zastanawiam jakie gry na mój komp z nowszych produkcji ale nie muszą być najnowsze:

Celeron 1700 Mhz

256 mb ram

Radeon 9550 256 mb\ 128 bitów

TES Morrowwind,Worms 3D,ekstra klasyka - sprawdzaj wymagania gier,ale nie wiem czy nie potrzebujesz trochę więcej pamięci,bo jak pisze 256 MB ram,to tak naprawdę trzeba miec 512 MB,też kupuje legalne i gram w starsze tytuły,nowości coraz częściej sprawiają wrażenie,że tu chodzi tylko o kupno nowego sprzętu,a może ja już wyrastam z gier ? :slight_smile: i ważne jak duży masz dysk,dzisiaj nawet te produkcje zajmują często ok 2.0 GB na dysku

Jajon porponuję też starsze części Gothica. :smiley:

Człowieku ja gram w Worms 4 :stuck_out_tongue: Nie chodzi o super-hiper-mega nie tnącą się grę ! krzychu 13, właśnie się zastanawiam chyba kupię Gothic 2. I jescze myślę nad raymanem 10-lecie, bo fananatyk jestem.

Ja zainwestowałem w Sagę:

:arrow: http://www.gram.pl/sklep_karta.asp?e=9Qne7

P.S. Też lubię Raymana. Grałem w 3. :stuck_out_tongue:

Fifa 06 , 07

NFS U1 , U2

Przez neta to Enemy Territory(free) oraz CS :slight_smile:

CS’a mam złęgo cd-keya mi przysłali, za piłką nie przepadam w NFS U1, i U2 grałem :stuck_out_tongue: Dzinex kupuję sagę.

popieram popieram i jeszcze raz popieram 8) Gothicki to moja ulubiona seria gier i polecam ją wszystkim, Gothic 2 i Noc kruka też powinien ci pójść :PP G3 raczej nie bo ja mam lepszego kompa od ciebie i czasem mi się przytnie wiec na twoim niestety raczej nie pójdzie… :?

dołóż RAM-u, mam sprzęt taki jak TY(512 RAM) i NFS Carbon chodzi jak burza…

most wonted też pociągnie :mrgreen:

Nie z tym ramem :stuck_out_tongue: skowrona

GTA SA

Seria Hitmana (skradanka) do 3, 4 może pójdzie ale będzie ciąć. Najdłuższa Podróż, przygodówka.

Minimalne wymagania systemowe:

Pamięć: 512 MB

Wiewióra to odpada raczej :confused:

Hitman? do 3 będzie chodził, grałem na starym kompie (Duron 750 Mhz, 64 MB Ramu, TNT2 Pro 32 Mb) w 3 detale na full rozdzielczość 1024x768 cieło, ale dało się grać, po zmniejszeniu detali i dodaniu kości 256 MB chodził przyzwoicie. 2 pewnie pójdzie na full, 1 chyba wymaga 250 Mhz (grafika nie najgorsza).

Mam taki sam i nawet słabszy procek i mi chodziło :stuck_out_tongue: Co prawda na minimalnych ale działało :smiley:

A ile się ładowało?..:wink:

PS Kupuję Pegasusa :stuck_out_tongue:

2-3 Minuty ale jak się za ładowało to tylko od czasu do czasu się cięło ale grało się normalnie :stuck_out_tongue:

Ja powiem grałem u kumpla on ma 512 ramu, przełożyliśmy mój ram do jego kompa [cały inny konf. ma taki sam] i z np. menu do wyścigu 15-25 min. czekałem. Tak samu u nie jak w demo. Mówimy o MW?

no a jak :slight_smile: Mój komp jest cudowny 8) Wiem że trudno w to uwierzyć ale ja wiem swoje i mi MW chodziło 8)