Gry na nokia e52

Witam szukam dobrych, bezpłatnych gier na Nokie E52.

dobre to nie znaczy takie badziewne gry typu nie wiem fifa10 która jest w gazetach tylko jakies dobre gry 3D.

pozdrawiam.

w gazetach masz gry java najczęściej a one wszystkie są o kant rozbić :stuck_out_tongue: poleciłbym ci zainstalowanie n-gage 2.0 ale do tego musisz złamać system w telefonie i chyba nie mógłbyś nawet płacić za te gry bo chyba by nie wspierały tego telefonu :stuck_out_tongue:

dobra gra na symbiana? carmageddon jest na s60v3, emulatory NES, GBA i parę podobnych też znajdziesz, ScummVM + jakieś gry w stylu Goblins itp (wersje na PC działają ale nie wszystko) ew. dosbox i gry z DOSa :stuck_out_tongue: bo nie ma nic lepszego niż klasyka :stuck_out_tongue:

ale jakies konkretne linki do pobrania daj bo z tego co ty mowisz mało rozumiem. :stuck_out_tongue:

nie wszystkie gry są darmowę więc musisz poszukać je w necie :stuck_out_tongue: …cięzko tak podać linki bo można bana dostać :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

A gier poszukaj Tomb Raider, poszukaj sobie fajną przygodówke Assassins Creed 3D jak miałem kiedyś E50 to potrafiła wciągnąć na kilka godzin dziennie. Super grafika w 3D…

dobra gry już mam.

teraz jakies ciekawe aplikacje na nokia e52 - mogą byc płatne (ale chodzi o jednorazowa wpłate a nie jakies miesieczne) .

zna ktos takie?

SmartMovie do odtwarzania filmów…

QuickOffice- Pakiet office na symbiana

Jakiś program do nawigacji…

program do odczytu PDF…

Do internetu zainstaluj sobie przeglądarkę Skyfire- wbudowana obsługa flash i JAVA…