Gry na PS3 bez dźwięku

Witam otóż ostatnio dokonałem zakupu nowego telewizora. Jest to SAMSUNG UE32H5000.

podłączyłem do niego PS3 przez kabel HDMI i je uruchomiłem .

Problem polega na tym że po odpaleniu gry nie ma dźwięku (natomiast jest w menu głównym PS3)

Podłączałem “plejke” do innych telewizorów w moim domu tym samym kablem i na każdym innym ( czyli 2 xD) dźwięk jest normalnie czyli to nie jest wina ani “plejaka” ani kabla HDMI. Więc w czym może być problem? Proszę o pomoc, wiem że ktoś na pewno mi pomoże.

PS. Moja konsola to PS3 super slim 500 GB (nie wiem czy to pomoże ale zawsze warto napisać taki szczegół :D)

Witaj, popraw proszę tytuł tematu tak aby wstępnie informował o problemie, użyj przycisku EDYTUJ , który znajdziesz w prawym dolnym rogu Swojego posta-> następnie skorzystaj z opcji Użyj pełnego edytora. Dziękuję za uwagę.

Tip: Unikaj słów: “problem”, “help”, “pomocy” i.t.p. Tego typu słowa nie spowodują szybszej reakcji a mogą odnieść odwrotny skutek od oczekiwanego, tytuł tematu ma być skróconym opisem Twojego posta- powodzenia.

Hej,

 

Próbowałeś podpiąć konsolę pod inny z portów HDMI? Telewizor pewnie wyposażony jest w więcej niż jeden port HDMI…

 

Pozdrawiam,

Dimatheus

Przepraszam za brak odpowiedzi, ale udało mi się to naprawić. Problemem były źle ustawione ustawienia w ps3.