Gry na PSX - można pobierać?

Witam, jak wiadmo już konsola PSX przeżyła swoje jak i również gry… Tutaj jest moje pytanie, czy można legalnie pobierać gry z internetu z darmo, oczywiście na platformę PSX ?

Pozdrawiam.

Tak, ale tylko gry które są oznaczone jako abandonware.

Ściagałem z pół roku temu z Emule dużo gier na PSX. Nie wiem czy serwery emule dalej istnieją jeżeli tak to skorzystaj z tamtąd a na pewno coś znajdziesz :wink:

A pozatym od czego masz google jak znajde jakis dobry link to Ci podesle a narazie sprawdz Emule.

Jemu chodziło o legalne pobieranie. A poza tym, to szkoda, że nie można legalnie, bo z miłą chęcią pograłbym w tytuły takie jak: Medievil, Team Buddies, WipeOut 3, Destruction Derby RAW. Cóż, rozmarzyłem się…

Gry które mają po 11 lat i jeszcze trzeba za nie płacić, ale nawet takie trudno kupić… cóż pozostaje tylko polować na gry na allegro.pl

Pozdrawiam.

Jest mało gier które możesz ściągnąć legalnie na PSX, oczywiście mówimy o tym że te gry miałyby być darmowe jednakże ze względu na wiekowość konsoli podejrzewam że te gry nie będą zbyt drogie więc polecam poszukać na allegro bądź na ebay’u

Pozdrawiam

Nie są drogie? Spójrz na przykład na to: http://allegro.pl/item659222953_final_f … sklep.html