Gry na steamie są połączone z dwoma kontami

Hej,

 

mam problem ze steamem, posiadam kilka kont (właściwie jedno moje a drugie kupiłem na Allegro) na których też mam gry (wiem dziwne trochę, konto na steamie które ma gry :D) i chodzi o to że na przykład jestem na 1 koncie, a na nim wyświetlają mi się gry z 2 konta. Nie da się ich uruchomić bo pisze że należą do innego użytkownika, czy można je jakoś usunąć?

 

Dlatego też proszę zapoznać się z tym tematem: Poradnik zakładania i edycji tematu

A następnie korzystając z przycisku Edytuj i opcji Użyj pełnego edytora , dokonać korekty tytułu, tak aby konkretnie mówił o problemie.

W przeciwnym razie temat trafi do Kosza.

Przecież to, co piszesz jest nie możliwe przecież każde konto jest autonomiczne.

 

Niekoniecznie. Możliwe że kolega @dominikr2921 ma oba konta połączone w Steam Beta - swego czasu można było się zapisać do tej usługi współdzielenia gier. 

 

@forest2014 - store. steam powered.com/sharing/?l=polish

 

@dominikr2921 - możliwe że osoba posiadająca te gry nie udostępniła swoich gier dla twojego konta.

No, właśnie o to chodzi, nawet jak je próbuje włączyć to pisze że nie należą do mnie tylko do innego użytkownika który mi ich nie udostępnił. Czy można to jakoś usunąć?

Nie można http://store.steampowered.com/sharing/?l=polish

 

Nie. Musisz otrzymać pozwolenie na ich użytkowanie od ich właściciela. Możliwe że kupując takie konto, ktoś wcisnął Ci bubel. 

Chodzi o tzw. kontrolę rodzicielską na Steam. Ja mam drugie konto. Założyłem je, żeby przekonać się, czy rzeczywiście będzie Sniper Elite V2 za darmo, jak się pobierze w ciągu 24 godzin.

Faktycznie jest. Konto drugie Steam zakładałem na PC, gdzie Steam już był aktywny, więc powiązało mi gry z tego konta, z tym nowym kontem. Steam ma taką opcję, jak kontrola rodzicielska,

że na tym drugim koncie uruchomią się tylko te gry, które dostały pozwolenie na działanie z konta, które było , adminem ". Grunt, że mam laptopa, to na tamtym koncie jest widoczne tylko Sniper Elite V2.

Najkrócej rzecz ujmując. Musisz zadzwonić, albo w inny sposób się skontaktować z tym kimś, kto sprzedał Tobie konto, żeby przywrócił pozwolenie na działanie gier na tym koncie, które kupiłeś.

Inaczej nic innego nie wymodzisz. Jak się facet nie zgodzi, to załóż spór na allegro, że oszukano Ciebie.

profesorekml, kolor czerwony jest zastrzeżony dla administracji. Proszę wyedytować swojego posta i poprawić co trzeba.